2017.10.03, 15:43 (szerk.: 2017.10.03, 17:47)
    Soroksári TE - Pécs ’96 FC 4-3 (1-2)
    Haraszti út, 1000 néző. V.: Vad 8. Soroksári TE: Herling 4 - Nagy J. 5, Szente 5, Joó 6 - Hidi 6, Simon F. 7. (Lőrincz -, 76. p.), Duró T. 6., Vikukel 6 - Tímár 5 (Sándor 5,46. p.), Gyurováth 6 (Boda 6, 46. p.), Simon J. 7. Edző: Weimper István.
    Pécs ’96 FC: Tábit 3 -Dienes 5, Török 5, Jäkl 5, Lajos 6 - Kósa 5, Pál 6 (Nagy E. -, 73. p.), Sipos 6, Kulcsár 5 (Kaszás -, 64. p.) - Lovász 5 (Lehota T. 5, 46. p.), Tököli 8. Edző: Rónai István.
    7. perc: Tököli távoli lövését Herling könnyedén próbálta lehúzni, ám a labda kicsúszott kezei közül és a gólvonal mögé került (0-1).
    13. perc: Tököli lerázta őrzőjét, majd 14 méterről a hálóba emelt (0-2).
    41. perc: Húsz méterről Gyurováth lőtt szabadrúgást. Tábit kiejtette, s Simon F. négy lépésről a hálóba vágta a labdát (1-2).
    48. perc: Simon F. húsz méteres lövése a vetődő kapus hasa alatt csúszott a jobb sarokba (2-2).
    63. perc: Tábit ezúttal Boda nem túl erős szabadrúgását ejtette maga elé, Simon J. közvetlen közelről betalált (3-2).
    73. perc: Nagy E. öt méterről a bal sarokba gurított (3-3).
    84. perc: Boda tizenkét méteres lövését Dienes a gólvonalon állva csak beljebb segíteni tudta (4-3).
    Bár tartalékos volt a Soroksár, pécsi kapushibák miatt mégis nyert.
    Rónai István: - Idegenben három gólt rúgni nagyszerű teljesítmény, a mezőnyjátékosaim dicséretet érdemelnek.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1997-03-17