DDGáz SC - Rákóczi-Kaposcukor FC 3 : 1 13:00

DDGáz SC - Rákóczi-Kaposcukor FC 3-1 (1-1)
    Pécsbányatelep, 1500 néző. V.: Kéri
    DDGáz SC: Tábit -Hasenauer (Vukman 46. p.), Török, Jäkl, Lajos - Kósa, Nagy E., Pál, Kulcsár -Schneider, Kaszás. Edző: Rónai István
    Kaposvár: Házi- Köves (Waltner 61. p.), Mező, Itvás - Hóbei (Virág 61.p.), Miovecz (Novák 78. p.), Tóth, Meksz, Szabó - Csernyijenko, Földes. Edző: Bőzsöny János.

27. perc: Földes lövését Lajos a gólvonalról még kivágta, az érkező Meksz viszont 14 méterről a kapu közepébe bombázott. (0-1).
    32. perc: Schneider jobboldali beadását az ötösön felugró Pál a kapuba fejelte. (1-1).
    57. perc: Kulcsár „meghúzta” a bal oldalt, beadását Kaszás az ötös túlsó sarkánál levette, majd be is bombázta. (2 -1 ).
    73. perc: Kósa mesteri labdát adott Kulcsárnak, aki 10 méterről a jobb alsó sarokba gurított (3-1).
    A DDGáz SC - amely 0-1 ról fordított - a második fé l időben nagyon jó l játszott. Hátul kiválóan zárt a védelme, a középpályások pedig jobbnál jobb labdákat adtak a gyors csatároknak. A hazaiak villámakciói állandó veszélyt jelentettek a kaposvári kapura. Rúgtak még egy gólt, amit a játékvezető les miatt nem adott meg.
    A végén a közönség vastapssal köszöntötte a gázműves együttest.
    Jók: Nagy E., Pál, Kulcsár, Kaszás, ill. Mező, Meksz.
    Rónai István: - Régóta várt, közönségszórakoztató második félidőt produkáltunk. Gratulálok a játékosaimnak.
    Bőzsöny János: -Sok hibával játszottunk. Megérdemelten nyert a DDGáz SC.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1996-11-11