Dorogi Bányász SC - Budafoki LC 1 : 2 17:00

Fordítottak a vendégek
    Dorog - Budafok 1-2 (1-0)
    Dorog: 800 néző. Vezette: Molnár
    Dorog: Belányi - Bábik, Lénárt, Borsos, Harmath, Szalai, Jeszenszky, Csapó, Tóth, Spáth, Ambrus. Edző: Haraszti János.
    3. perc: Tóth szögletét Csapó 20 méterről fejelte kapura de a gólvonalon álló hátvéd kivágta a labdát.
    6. perc: A kitörő Szalait az utolsó budafoki védő lerántotta, nagy meglepetésre a bíró csak sárgát adott, s elmaradt a kiállítás.
    7. perc: Ismét Szalai keverte meg a vendég védelmet, majd sikeresen be is fejezte az akciót, ügyes csel után 12 méterről lőtt a hálóba, 1 -0.
    20. perc: Belányi kapus megfogta a labdát, és ekkor megtámadta őt a budafokiak 4-es számú játékosa, úgy, hogy a dorogi „portás” arcát találta telibe, ezért a játékvezető kiállította és nagy meglepetésre Borsost is leküldte a pályáról.
    Á félidőben cserélt a Dorog, Ambrus helyett Sztojka lépett pályára.
    60. perc: Lénárt kiugrott, Verner lerántotta utolsó emberként, s ezúttal a bíró határozott mozdulattal mutatta fel a piros lapot.
    63. perc: Egy szép budafoki támadás végén gólt szereztek a vendégek, 1-1.
    A dorogi legénység ezekben a pillantokban érthetetlen módon nem találta helyét a pályán.
    72. perc: Spáth sárgát kapott.
    75. perc: Szalai is hasonló sorsra jutott.
    80. perc: A lesre játszó dorogiak között kilépett egy budafoki játékos, majd Belányi mellett megszerezte csapata második gólját, 1-2.
    A mérkőzés lefújása után a partjelző bemondásra Harmatot is kiállította.
    Haraszti János: - Ez a mai játékvezetés minden volt, csak nem játékvezetés. Hozzásegítettek bennünket a vereséghez. Ugyanakkor igaz: sajnos csatársor nélkül nehéz mérkőzést nyerni!

Forrás: 24 Óra, 1994-05-16