2018.02.12, 08:43
    Volt esély az egyik pont megszerzésére
    BUDAFOK-BAJAI FC 3-2 (1-1)
    Budafok, 800 néző. Vezette: Kincses (Mártha, Sóthy).
    Budafok: Erdélyi-Dragoner, Gál, Nagy (Hegyi, az 56. percben), Wendler, Takó, Bősze, Szabó V., Garas, Szabó Z., Hídvégi. Edző: Gáspár József.
    Bajai FC: Szabó L.- Szűcs, Raffai, Kiss, Palla, Faddi, Kiss J., Kovács, Horváth, Csintalan (Imre, a 74. percben), Koch. Edző: Hímer István.
    Sárga lap: Szabó Z. a 23., Faddi a 33., Wendler az 54., Horváth a 64., Gál a 68., Kiss a 84., Garas a 89. percben.
    20. perc: Szűcs jobb oldali beadását Kovács hét méterről a dermedten álló kapus mellett a kapu jobb oldalába fejelte. 0-1.
    23. perc: Szabó L. kapus elhúzta a kitörő Hídvégi lábát a tizenhatoson belül. A megítélt 11-est Garas félmagasan, nagy erővel a bajai kapu jobb sarkába lőtte. 1-1.
    81. perc: Bőszét buktatták, a kaputól mintegy tizennyolc méterre. A szabadrúgást Wendler nagy erővel a kapu jobb oldalába bombázta. 2-1.
    88. perc: Budafoki támadás végén Takó fejjel Szabó L. elé csúsztatta a labdát, aki hat méterről a kapu közepébe gurította. 3-1.
    89. perc: Imre futott el a jobb oldalon, beadását Koch a kapuba gurította. 3-2.
    A bajai csapat végig egyenrangú ellenfele volt a hazai budafoki gárdának, sőt valamivel többet támadott a vendégcsapat. A látottak alapján a döntetlen valósabb eredmény lett volna.
    Kitűnt: Dragoner, Takó, Wendler, illetve Faddi, Koch.
    Gáspár József: - Csapatom mindent megtett a számunkra oly fontos győzelemért.
    Hímer István: - Minden játékosunk becsülettel küzdött, bár vesztettünk, a mutatott játék alapján inkább döntetlent érdemeltünk volna. Sajnos, a játékvezető néhány ítélete alaposan felborzolta a kedélyeket.

Forrás: Petőfi Népe, 1994-05-02