BKV Előre SC - Bajai FC 2 : 0 15:00

2017.10.05, 19:44 (szerk.: 2017.10.05, 22:00)
    BKV ELŐRE-BAJAI FC 2-0 (2-0)
    Budapest, 150 néző. Vezette: Gergely (Dravecz, Molnár J.).
    BKV Előre: Sárközi- Gyimesi, Horváth, Krecska, Erdélyi, Szántó, Tóth, Arató, Balázs (Fehérdi 78. perc), Soós (Molnár 70. perc), Sztrizsakov. Edző: Nagy László.
    Baja: Szabó- Kiss J., Raffai, Kiss M., Kovács B., Faddi (Ádám 56. perc), Kovács I., Horváth, Szűcs, Koch, Csintalan (Szili 56. perc). Edző: Hímer István.
    Sárga lap: Tóth 45., Gyimesi és Raffai a 76., Szántó a 77.
    percben kapott sárga lapot.
    12. perc: Koch remek cselekkel ment el a jobb oldalon, s már csak a kapussal állt szemben, ám a fiatal csatár Sárközibe lőtte a labdát.
    28. perc: Megszerezte a vezetést a BKV. Bal oldali beadás után Sztrizsakov lapos lövése akadt meg Szabó kapujának bal sarkában. 1-0.
    38. perc: Bal oldali beadás után Sztrizsakov közelről sodorta a labdát a kapuba. 2-0.
    88. perc: Kovács I. és Tóth csapott össze, a bajai játékost ölben kellett levinni a pályáról.
    Megrettentek a hazai nézők, hiszen Koch - akit az MTK vezetői is figyeltek - mindjárt az elején könnyen gólt szerezhetett volna csapatának, a helyzet kimaradt, s bár némi mezőnyfölényben játszott a Baja, mégis vereséget szenvedett.
    Kitűnt: Balázs, Sztrizsakov, illetve Koch.
    Nagy László: - Az első félidőben nem játszottunk rosszul, ám a folytatás már gyengére sikeredett.
    Hímer István: - Helyzet nélkül rúgott az ellenfél két gólt. Ilyen a futball, mezőnyfölényben játszottunk, mégis mi kaptunk ki.

Forrás: Petőfi Népe, 1994-04-05