III.ker.: Zay - Földvári, Pálvöl- gyi, György, Metzger, - Kiss, Szeibert, Kósa, Perger - Jankov, Kajdy. Edző: Rákosi Gyula.
    Eger: Halász - Schindler, Zentai, Lévai - Vojtekovszki, Bud, Csató, Kelemen, Jávorszki - Berecz, Baranyi. Edző: Csuhay József.
    Csere: Berecz és Baranyi helyett Kormos és Nagy G. a 70. percben.
    Gólszerző: Kósa a 60. percben.
    Sárga lap: Zentai a 70., Metzger a 87. percben.
    1. perc: Kajdy 20 méteres sarokba tartó lövését Halász bravúrral tornászta szögletre.
    28. perc: Csató 24 méteres váratlan lövése csaknem meglepte Zayt.
    25. perc: Szeibert átadása után Földvári lövését Halász jó érzékkel, lábbal hárította.
    54. perc: Szeibert ívelt az egri kapu elé, és Jankov 5 méterről a kapu fölé perdített.
    60. perc: Jankov az alapvonalról - Csató hibáját kihasználva - visszajátszotta a labdát és a jókor érkező Kósa a jobb alsó sarokba helyezett, 1-0.
    78. perc: Nagy G. lerázta őrzőjét, majd Kormoshoz játszott, aki 10 méterről a felső lécre bombázott. A labda a mezőnybe pattant.
    89. perc: Kormos a 11-es pont tájékáról jó helyzetben kapásból fölévágta a labdát.
    A vendégcsapat szerkezete kínálta a támadójáték idegenbeli esélyét is, hiszen hátul csak hárman maradtak. Az I. félidőben olykor mezőnyfölénybe is került az Eger, ám távoli lövéseken kívül kidolgozott helyzete nem akadt. Szünet után a kerületiek átvették a játék irányítását, lendületük csak az egri kettős csere után tört meg. A két ék helyén a frissítés jól sikerült és a találkozó utolsó negyedében szerencsésebb esetben akár egri gólok is születhettek volna. Jók: Schindler, Kormos, Nagy G.
    Rákosi Gyula: - Nagy küzdelemben a szerencsésebb csapat győzött.
    Csuhay József: - Kikaptunk, de akár nyerhettünk is volna...

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1994-06-06