Megyei rangadóra került sor tegnap a labdarúgó NB II-ben. Az Eger és a Hatvan párharcáról a következőket jelentjük:
    FC Eger - FC Hatvan 0-1 (0-0)
    Eger, 1500 néző. V.: Herbály
    Eger: Halász - Lévai, Zentai, Schneider, Kelemen, - Éles, Bud, Csató - Berecz, Nagy G., Baranyi. Edző: Csuhay József.
    Hatvan: Nagy - Károly, Fekete, Nagy Gy. T., Szabados, - Nyikos, Tuifel, Orovecz, Cseresznyik - Mózner, Bánföldi. Edző: Tóth Dénes.
    Csere: Éles helyett Kovács a 30., Zentai helyett Lehnert a 46., Nyikos helyett Krasnyánszki a 83. percben.
    Gólszerző: Orovecz az 57. percben.
    Sárga lap: a 24. percben.
    22. perc: Az első „meleg” helyzet: a hatvani kapu előtti kavarodást egy szabálytalanság tisztázta.
    25. perc: Baranyi ügyes cselek után került gólhelyzetbe, de Nagy kapus leütötte lábáról a labdát.
    37. perc: Berecz négy jó csel után Nagy G. elé játszott, akinek lövése levágódott a védőkről, Búd már les után fejelt a hálóba.
    57. perc: Hatvani támadás futott a jobb oldalon, a középre szálló labda Orovecz elé került, aki fordulásból ballal védhetetlen gólt lőtt a bal felső sarokba. 0-1.
    61. perc: Cseresznyiket a 16-oson belül ellökte Csató, de a játékvezető nem látott 11 -est.
    65. perc: Bánföldi két csel után 30 méterről óriási lövést eresztett meg, labdája a léc fölött zúgott el.
    80. perc: Nagy G- Lehnert váltást követően utóbbi laposan lőtt, de Nagy biztos kézzel hárított.
    86. perc: Bánföldi „rázta meg magát” ismét, lapos lövését Halász szögletre hárította.
    Sokáig kóstolgatták egymást a csapatok. Az első játékrész közepén az Eger vitt több élénkséget a játékba, a Hatvan többet birtokolta a labdát, de egyik csapat sem tudott fölényt kiharcolni. Szünet után lendületesebb lett a játék, de a közepes színvonal nem emelkedett. A hatvani gól után az egriek elkeseredetten harcoltak az egyenlítésért, de ahhoz hiányzott a kellő átütő erő. Jók: Csató, Schindler, ill. Fekete, Tuifel, Bánföldi.
    Csuhay József: - A mérsékelten játszó Hatvan is legyőzte hitehagyott csapatomat.
    Tóth Dénes: - Lehet, hogy az idény legfontosabb két pontját szereztük a szimpatikus Eger ellen.

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1994-05-17