Százhalombattai FC - Bajai FC 1 : 0 13:00

2022.11.06, 12:13
    Tovább tart a bajaiak gólképtelensége
    SZAZHALOMBATTA— BAJAI FC 1—0 (0—0)
    Százhalombatta. 300 néző. Vezette: Dravecz (Szabó, Lehel).
    Százhalombatta: Lipták— Horváth, Kövesi, Nagy I., Serfőző, Sipos, Károlyi R. (Kovács a 88. percben), Schrot (Beringer a 82. percben), Csorba, Németh, Károlyi G. Edző: Hegedűs Béla.
    Bajai FC: Szabó— Goretich G., Raffai, Kiss J., Kovács, Faddi, Csintalan, Koch, Horváth Á. (Szili a 85. percben), Kiss M., Ádám (Imre a 60. percben). Edző: Rónai Sándor.
    Sárga lap: Csorba a 43., Károlyi R. a 85. percben.
    11. perc: Csintalan került jó helyzetbe, de lövése elzúgott a százhalombattai kapu mellett.
    26. perc: Horváth Á. 20 méterről, kapásból fölé vágta a labdát.
    28. perc: Németh 25 méteres legurítását Serfőző magasan fölé vágta.
    39. perc: Kiss M. jobb oldali beadását Csintalan centiméterekkel pörgette a százhalombattai kapu mellé.
    54. perc: Raffai luftot rúgott, Horváth rávezette a labdát a bajai kapura, de Szabó bravúrral mentett.
    57. perc: Egy jobb szélről beadott labda a lábak között Serfőzőhöz került, aki 10 méterről kapásból a hálóba lőtt, 1—0.
    Az előkészített, de labdarúgásra úgyszólván alkalmatlan talajon nagy küzdelmet vívtak a csapatok. A mérkőzés nagy részében a pálya középső hármadéban pattogott a labda, a kapuk alig forogtak veszélyben. Látszott, amelyik együttes „talál” egy gólt, az megszerzi mind a két bajnoki pontot. Végül ez a hazaiaknak sikerült.
    Kitűnt: Horváth, Serfőző, illetve Goretich G., Kovács.
    Hegedűs Béla: — A szerencsésebb csapat nyert. Szerencsére ezúttal ez a csapat a százhalombattai volt!
    Rónai Sándor: — A találkozónak egyetlen pozitívuma az volt, hogy nem történt sérülés.

Forrás: Petőfi Népe, 1993-11-29