2018.01.19, 20:01
    Pasaréten elvámolták a két pontot
    PÉNZÜGYŐR—BAJA 2—0(1—0)
    Pasaréti út, 400 néző. Vezette: Hanacsek (Horváth O., Gergely).
    Pénzügyőr: Rózsa— Lakatos, Simon, Vainer, Szalai, Zséli, Miczán (Diószegi a 85. percben), Bozsik, Sólyom, Feczesin, Bubcsó (Mogyorós a 75. percben). Edző: Jaskó András.
    Baja: Szabó— Szűcs, Kiss J., Palla, Kovács, Faddi, Csintalan (Horváth a szünetben), Kiss M., Szili (Goretich G. a szünetben), Rumán, Ádám. Edző: Rónai Sándor.
    Sárga lap: Bubcsó a 37., Palla a 4L, Horváth az 50. percben.
    4. perc: Kiss J. röviden szabadított fel, de szerencséjére Zséli elvétette a labdát, így odalett a helyzet.
    15. perc: Miczán 12 méterről éles lövést küldött a hálóba, I—0.
    16. perc: Szili 8 méteres lövésébe Vainer az utolsó pillanatban belelépett.
    35. perc Faddi 40 méteres, lapos, középre tartó szabadrúgását Rózsa elcsípte.
    55. perc: Feczesin labdájával Miczán húzott kapura, lövése a kapufa tövéről a mezőnybe vágódott.
    62. perc: Szalai egy szép támadás végén 10 méterről a kifutó Szabó fölött a hálóba emelt, 2—0.
    Kényelmesen kezdett a Baja. A vizes, síkos gyepen gyakran célt tévesztettek az átadások. Sok apró szabálytalanság tarkította a játékot. A Pénzügyőr frissebb, mozgékonyabb volt, és egy jól eltalált lövésből a vezető gólja is megszületett. A második félidőben sokáig nem változott a játék képe, a Baja küzdött az egyenlítésért. mégis hazai gól következett. A színvonal valamit emelkedett, elsősorban a Pénzügyőr jóvoltából.
    Kitűnt: Szalai, Miczán, Bozsik, Feczesin, illetve Szabó, Kiss J.
    Jaskó András: — Megérdemeltük a győzelmet, elöl gólveszélyesek voltunk, hátul magabiztosan romboltunk.
    Rónai Sándor: — Amelyik csapat keveset nyert, velünk kell játszania egy mérkőzést.

Forrás: Petőfi Népe, 1993-10-18