Haladás VSE - Mohácsi FC 1 : 0 20:00

2017.12.02, 18:23
    Haladás - Mohács 1-0 (1-0)
    Szombathely, 5000 néző. V.: Herbály.
    Mohács: Szabó A. - Kósa, Rumszauer, Kovács L, Rigó - Martinov, Horváth, Tóth, Martina - Becker, Hánzs (Várda, a szünetben). Edző: Sziebert Imre.
    19. perc: Hídvégi beadása Rigó kezét érintette a 16-oson belül. A közelben álló játékvezető azonnal a 11-es pontra mutatott, Farkas pedig a kapu jobb oldalába vágta a büntetőpontra leállított labdát. (1-0).
    A mohácsiak remekül felkészültek az éllovas várható harcmodorából, az első félidő hajráját kivéve nagyjából egyenrangú ellenfelei voltak a Haladásnak. A második játékrész közepén a vendégeknek egyenlítési lehetőségük is volt, de a Haladás megérdemelte a győzelmet.
    Jók a Mohácsból: Szabó A., Rumszauer, Horváth.
    Sziebert Imre: - Végig egyenrangú ellenfelek voltunk, de a Haladásnak nagyobb volt a „ hátszele ”. Véleményem szerint jogtalan 11-essel kaptunk ki.

Forrás: Új Dunántúli Napló, 1993-05-09