Mohácsi FC - Zalaegerszegi TE 2 : 0 16:30

Mohács, 800 néző. Vezette: dr. Bozóky (***) (Fodor, Hosszú).
    MOHÁCS: Szabó A. 7 -Kósa 7, Kovács L. 7, Rumszauer 6, Burai 6 -Nagy E. 6, Kiss Gy. 7, Tóth A. 6, Kovács Z. 5 -Hánzs 7, Horváth A. 6 Edző: Sziebert Imre
    ZTE: Vincze 6 -Dobos 6, Halápi 5, Horváth A. 5 -Szabó II. 5, Varga 6, Peresztegi 6, Kovács I. L. 5, Horváth J. 5 -Preisinger 5, Fujsz 5 Edző: Mihalecz István
    CSERE: Kovács Z. helyett Bekker (7) a szünetben, Fujsz helyett Németh T. (5) a
    szünetben, Preisinger helyett Pálcsa a 62.,
    Horváth A. helyett Várda a 73. percben.
    GÓLSZERZŐ: Kiss Gy. (10 m-ről fejjel a jobb felső sarokba) az 58. (1-0), Hánzs (14 m-ről laposain a jobb alsó sarokba) a 74. percben (2-0).
    SARGA LAP: Kósa a 31., Horváth J. a 40. percben.
    Közepes, de inkább gyenge színvonalú első félidő után jó, a mohácsi támadók jóvoltából helyenként ritkán látható, sziporkázó játékot láthattak a szurkolók. A hazaiak még azt is megengedhették maguknak az utolsó 20 percben, hogy 5 percenként ziccereket hibázzanak. Régen nem játszott ilyen jól a Mohács.
    Sziebert Imre: — Ügy érzem, ebben a bajnokságban az eddigi legjobb teljesítményt nyújtottuk. A fiúk átérezték a mai mérkőzés fontosságát. Külön örülök annak is, hogy egy neves ellenfelet sikerült legyőzni.
    Mihalecz István: — Megérdemelten nyert a Mohács

Forrás: Nemzeti Sport, 1993-04-05