4 Majoros Szauer 4
    G Chiratcu Szendrei 6

Edző: Győrfi Edző: Andriska Vilmos
    László
    CSERE: Árpási helyed Supka (4) a 35., Kovács helyett Csikós (5) a 44., Hódosi helyett Lehota T. (—) a 70., Szauer helyett Torma (—) a 78. percben.
    GÓLSZERZŐ: Szendrei (Szauernak a kapusról kipattanó lövését öt méterről laposan gurította a jobb sarokba) a 22. percben (0-1).
    SÁRGA LAP: Dudás a 21., Varsányi a 63.. Andriska a 60., Supka a 78. percben.
    Az erősen közepes színvonalú és iramú, de annál küzdelmesebb mérkőzésen a soproni csapat az őszi idény leggyengébb teljesítményével lepte meg szakvezetőit és közönségét. Állításunk igazolására pusztán azt a tényt említjük, hogy a hazaiak már az első félidőben kettős cserét hajlottak végre, de ez sem sokat javított játékukon. Ráadásul a második félidőben Sági a ritkán kialakuló soproni helyzeteket bravúrosan tisztázta. A vendégek megérdemelten vitték el a két pontot.
    Győrfi László: — Érthetetlen számomra, hogy egy jó Haladás elleni mérkőzés után ilyen gyatra teljesítményt nyújt a csapat.
    Andriska Vilmos: — Példás küzdőszellemünk ás nagy akarásunk értékes győzelmet eredményezett. Bízom csapatomban, s remélem, hogy eredményességünk tovább fog javulni.

Forrás: Nemzeti Sport, 1992-10-12