FC Hatvan - Tiszavasvári Alkaloida SE 3 : 1 17:00

2017.11.21, 20:31
    FC Hatvan — Tiszavasvári 3-1 (1-1)
    Hatvan, 3000 néző. V: Lettrich.
    FC Hatvan: Nagy — Károly — Krasnyánszki, Szabados — Nyikos, Tuifel, Orovecz, Gephard, Mogyorós — Martinenkó, Bíró. Edző: Tóth Dénes
    Tiszavasvári: Szenderák — Sinka, Havellant, Riskó, Zubanics — Balázsi, Szurkos, Fecsku, Paulik — Szkuncz, Kurilkó. Edző: Kiss Miklós.
    Csere: Martinenkó helyett Baranyi a 46., Szkuncz helyett Pitács a 48,, Kurilkó helyett Magyar a 81. percben.
    Gólszerző: Tuifel a 13., Fecsku (11-esből) a 42., Baranyi a 47., Bíró a 60. percben.
    Sárga lap: Károly a 17., Gephard 37., Sinka 40., Riskó a 80. és Zubanics a 81. percben.
    13. perc: Orovecz — Mogyorós — Tuifel volt a lada útja, utóbbi 14 méteres lövése egy védőn megpattanva a bal sarokba vágódott, 1-0.
    19. perc: Fecsku 25 méteres lövését védte Nagy.
    29. perc: Bal oldali ellentámadás után a vendég Balázsi alig fejelt fölé.
    35. perc: Martinenkó kapott labdát a kaputól 20 méterre, balra cselezett és a kapus mellett a hálóba gurított. Hanyicz partjelző nem intett, de a bíró lest látott, és nem ítélt gólt.
    42. perc: Jobb oldali vendégtámadás után Szkuncz kiugrott, Nagy elütöte, 11-es! Fecsku a büntetőt a bal sarokba lőtte, 1-1.
    47. percben: Bíró futott el a bal oldalon középre lőtte a labdát, és az érkező Baranyi 14 méterről megszerezte idei első gólját, 2-1.
    60. perc: Nyikos — Baranyi — Nyikos volt a labda útja, aki az alapvonalról belőtte a labdát és Bíró 7 méterről a kapu közepébe lőtt, 3-1.
    65. perc: Újra Bíró ment el a bal oldalon jó beadását Baranyi fölé fejelte.
    Jók: Bíró, Tuifel, Károly, Baranyi, ill. Fecsku, Havellant.
    Tóth Dénes — Első félidőben kiegyenlített volt a játék. Utána ritmust váltottunk, így az idény legjobb játékával talán a legértékesebb győzelmet arattuk.
    Kiss Miklós: — Biztos első félidő után a másodikban 12 perc alatt eldőlt a sorsunk. Gratulálok a Hatvannak!

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1993-06-14