Eger SE—Szeged SC 1-2 (1-2)
    Eger, 700 néző. Vezette: Mohácsi (****) (Marcsok, Vida).
    EGER SE: Póta 4 -Éles 4, Lengyel 4, Csató 5, Jávorszki 4 -Vojtekovszki 5, Bud 4, Vadicska 5, Berecz 4 -Kanyok 4, Nagy G. 4 Edző: Kiss Tibor
    SZEGED SC: Hajdú 6 -Csúcs 5, Ottlakán 5, Takács J. 5, Kovács 6 -Újvári 6, Nagy A. 6, Kiss 6, Bluzsin 5 -Takács Z. 6, Váczi 6 Edző: Czibere László
    CSERE: Bud helyett Malisenko (5) az 56., Nagy A. helyett Takó (—) a 64., Váczi helyett Bozó (—) a 83. percben.
    GÓLSZERZŐ: Takács Z. (18 m-ről az üres kapuba) a 13. percben (0-1), Csató 11-esből a 28. (1-1), Nagy A. (15 m-es kapáslövés) a 40. percben (1-2).
    SÁRGA LAP: Éles a 8., Takács J. a 27., Csató az 54., Bluzsin az 55., Kiss a 79. percben.
    Az alsóházi rangadón egy-egy gólhelyzet után ritkán látható találattal szerzett vezetést a vendégcsapat. A szegediek akciójánál a játékvezető előnyszabályt alkalmazott a lesnél, a labda Pótához került, aki maga elé pöckölte azt, várva, hogy a bíró a sípjába fújjon. Takács Z. viszont lecsapott a labdára és 18 m-ről az üres kapuba ívelt. Ezt követően, majd az egyenlítés után is támadásban maradt az Eger, de ezekben az akciókban alig volt átütőerő, s a kapu légterét is a vendég védők uralták. A szegediek vezető találatát az NB II-es újonc, Nagy Attila szerezte. Szünet után inkább a küzdelem dominált, mint a futball. Az Eger elkeseredetten rohamozott, de körülményes támadásaival nem hozta zavarba ellenfelét.
    Kiss Tibor: — A serdülőbajnokságban sem lehet ilyen gólokat kapni.
    Czibere László: — Küzdeni tudásból jelesre vizsgázott a csapat.

Forrás: Nemzeti Sport, 1993-04-05