BKV Előre SC - Dorogi Bányász SC 2 : 0 17:00

2017.11.25, 23:11
    BKV ELŐRE—DOROG 2-0 (1-0)
    Budapest, Sport utca, 1500 néző, vezette: Puhl.
    Dorog: Simon — Kilián (Guba), Csapó, Harmath, Kasza, Borsos — Szenczi, Bánföldi, Sikesdi — Arany, Szatmári. Edző: Reszeli Soós István.
    A dorogi szurkolók igazi rangadóhangulatot varázsoltak a Sport utcai pályára. A 10. percben Hódosi a védők mögé került, beadását Simon nagyszerű vetődéssel hárította. A 14. percben Szántó beadását Kovács vette át a dorogi 16-os vonalnál, a védők mögé lépett, lesen, de a partjelző nem jelzett, így Kovács tisztán lőhetett a bal alsó sarokba. 1-0. A 80. percben eldőlt a meccs. Hódosi beadását Horváth a dorogi védők asszisztálása mellett kotorta be a kapuba. 2-0. A 89. percben Arany került egy csel után helyzetbe a 16-oson belül, a kapus mellett is elhúzta a labdát, aki elbuktatta, de a bíró sípja ezúttal is néma maradt.
    Reszeli Soós István: — Ilyen szurkolás mellett illett volna ezt a rangadót legalább döntetlenre hoznunk. A csapatban megvolt az akarat, de túl nagy volt a hibaszázalék és ezek a nagy hibák a lesgól mellett eldöntötték a mérkőzést.

Forrás: 24 Óra, 1992-06-01