Kazincbarcikai Vegyész SE - Miskei TSZ SK 1 : 2 16:30

2017.12.19, 21:33
    Vesztésre állt meccset fordított a maga javára a Miske
    KAZINCBARCIKA—MISKE 1—2(1—0)
    Kazincbarcika, 1000 néző. Vezette: Vida (Herbály, Hornyák).
    Kazincbarcika: Májer — Szabó (Timási az 54. percben), Kondás, Major, Szamosi, Balogh, Vonyigás, Zsiga, Asszony (Sztahon), Kalmár, Ternován. Edző: Vígh Tibor.
    Miske: Szkotarenkó — Jagicza, Serdiouk, Hubert, Paletta, Pesti, Kiss, Csincsák, Palásti, Ridnyi, Szedlacsek (Bozai a 86. percben). Edző: Gabala Ferenc.
    Kiállítva: Serdiouk a 44. percben.
    40. perc: Kalmár jobb oldali szögletét Major 5 méterről a kapu jobb oldalába fejelte, 1—0.
    44. perc: Serdioukot lesen állította meg a partjelző. Az ukrán játékos megjegyzést tett, s bár a partjelző aligha tud ukránul, odahívta a játékvezetőt, aki kiállította a miskei labdarúgót.
    48. perc: Egy hosszan előrevágott labdánál Májer rosszul futott ki, Ridnyi rácsapott a labdára, és 12 méterről a bal sarokba lőtte, 1 —1.
    58. perc: Szedlacsek a félpályáról indulva sorra cselezte ki a hazai védőket, majd a kapust is elfektette, és estében a hálóba gurította a labdát, 1—2.
    A Kazincbarcika az első félidőben többet birtokolta a labdát, sőt támadásokat is vezetett, de komoly helyzetet nem tudott kialakítani. Az 1—0-ás vezetés, majd a
    miskei játékos kiállítása után visz- szavettek az iramból, a miskeiek viszont teljes erejükből „hajtottak”. A második félidőben 10 perc alatt egyenlítettek a miskeiek, majd a hajrában a helyzetek egész sorát dolgozták ki, így a győzelmük teljesen megérdemelt.
    Kitűnt: Szabó, Szamosi, illetve Hubert, Csincsák, Ridnyi, Szedlacsek.
    Vigh Tibor: Elképesztő egyéni hibák miatt vesztettünk el egy olyan mérkőzést, amely valójában már meg volt nyerve.
    Gabala Ferenc: Nem várt, de úgy érzem, megérdemelt győzelmet arattunk, és csapatom minden elismerést megérdemel a csupaszív játékáért.

Forrás: Petőfi Népe, 1992-04-13