Eger SE — Szeged SC 2-1 (0-0)
    Eger, 1200 néző, V: Marosvári.
    ESE: Bodolai — Lengyel, Csendes, Csató, Aranyos — Vojtekovszki, Oláh, Vadicska, Csűri — Kanyok, Báder. Edző: Varga Zoltán.
    Szeged: Nagy — Wágner, Bogdán, Kun, Takács J. — Puskás, Sallai, Takó, Újvári — Takács Z., Vancea. Edző: Szálai István.
    Csere: Csendes helyett Berecz a 11., Báder helyett Kormos a 67., Takó helyett Raduleszku a 75. percben.
    Gólszerző: Vancea (11-esből) az 51., Berecz a 60., Kormos a 82. percben.
    Sárga lap: Kun a 27., Aranyos a 41, Takács Z. a 67., Takács J. a 77. percben.
    13. perc: Vancea két védő közül kilépett, ám a kapuval szemben, tizenöt méterről a bal sarok mellé lőtt.
    14. perc: Berecz visszafejek labdáját Oláh az ötösnél nem találta el.
    25. perc: Vancea második megvillanásakor közeli lövésébe Csató nyűit bele, majd a szögletnél a szegedi csatár a felső lécre fejelt.
    27. perc: Bogdán a kaputól hét méterre tisztán vehette le a labdát, a lövés pillanatában Lengyel mentett.
    35. perc: Szöglettel felérő szabadrúgásnál Báder a hosszú saroknál, éles szögből fölélőtt.
    50. perc: Aranyos és Sallai futott versenyt a labdáért, s ahogy ez már lenni szokott, tuszkolták egymást a játékosok. Mindketten a földre huppantak, a játékvezető büntetőt ítélt. 11-est Vancea a bal alsó sarokba helyezte, 0-1.
    57. perc: Vadicskaajobbszélről lőtte be a labdát, amit Nagy öklözött ki a berobbanó Kanyok elől.
    60. perc: Berecz kapott labdát a szegedi térfél közepén, Wág- nerrel a nyakán elfutott egészen az alapvonalig. Lövésszerű beadásába egy védő beleért, s a lábán irányt változtatott labda a hosszú sarokban kötött ki, 1-1.
    77. perc: Vojtekovszkit a 16- oson belül szabálytalanul szerelte Takács J. A büntetőnek Oláh futott neki, a félmagasan a bal sarokra helyezett labdát Nagy kiöklözte, a visszapattanót pedig Vadicska fejelte fölé.
    82. perc: Oláh balról beívelt labdáját Kormos védhetetlenül fejelte a léc alá, 2-1.
    84. perc: Vancea 25 méteres szabadrúgása a felső lécen csattant.
    89. perc: Vadicska bebirkózta magát a 16-oson belülre, de közeli lövése elakadt Nagyban.
    A hazaiak az első félidő közepét leszámítva a kezükben tartották a játék irányítását. Középpályásaik lendületesen szervezték az akciókat, a széleken vezetett támadások révén nemegyszer a szegedi védők háta mögé kerültek az egri csatárok, de a befejezéssel adósak maradtak. A második félidőben a vendégek túlságosan korán elkönyvelték a győzelmüket. Nem így az ESE. Változatlan akarással, változatlan iramban küzdöttek a Szeged vezető gólját követően, s a fáradni látszó ellenféllel szemben várható volt a mielőbbi egyenlítés. Ezúttal a csereemberek mentették meg a renomét. Berecz Csaba a mezőny legjobbjának bizonyult, míg Kormos Imre a legjobbkor szerezte meg a második gólt. A sikertelen ősz után sikerül a rajt Egerben. Várjuk a hasonló folytatást!
    Varga Zoltán: — Győzelmünk megérdemelt, hiszen mezőnyfölényben játszottunk, bár helyzeteinknek csak a felét értékesítettük.
    Szalai István: — Az Eger középpályás sora lényegesen aktívabb volt, így tudott felülkerekedni. Ettől függetlenül csapatomban a helyzetek alapján benne volt a győzelem.

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1992-03-09