2017.12.05, 19:14 (szerk.: 2017.12.06, 09:08)
    Szieben „ tojta" két pont
    BAJAI SK—CSEPEL SC 1—0 (1—0)
    Baja, 2000 néző. Vezette: Tóth V. (Ring, Hor- nyák).
    BSK: Horváth D. — Szűcs, Morvai, B. Szabó, Tóth, Evanics, Gombás, Kovács B., Vén (Berényi a 62. percben), Schneider, Horváth (László a 85. percben). Edző: Kincses Viktor.
    Csepel: Szieben — Puglits, Ács, Vígh, Tompos, Tyukodi, Gyimesi, Horváth, Végh, Mikler, Hamar. Edző: Tajti József.
    Sárga lap: Vígh a 38., Gombás a 71. percben.
    Szögletarány: 8:4 (1:4) a Csepel javára.
    2. perc: Szűcs erős lövése Schneiderről pattant vissza.
    6. perc: Vígh 20 méteres szabadrúgását Horváth D. a bal sarokból mentette szögletre.
    22. perc: Evanics a kezdőkörből ívelt a 16-oson belülre. A kapujából kifutó Szieben könnyedén akarta fölszedni a labdát, ám az a csúszós talajon becsapta öt és a kezei mellett a háló felé gurult, ahol az érkező Schneider 5 méterről könnyedén szerezte meg a vezetést, 1—0.
    40. perc: Horváth A. a bal oldalon egy jó csellel az alapvonalig jutott, ám beadásáról az ötösön érkező Schneider egy gondolattal lekésett.
    51. perc: A csepeli Horváth 30 méteres lövése után a bajai kapus csak nagy bravúrral mentett szögletre.
    63. perc: A meccs helyzete maradt kihasználatlanul. Evanics jó labdával küldte támadásba Schneidert, aki remekül adott_ középre, ám a nagy helyzetben lévő Horváth Á. hat méterről a vetődő Sziebent találta telibe . . .
    88. perc: Tyukodi tíz méterről a hálóba talált, ám a játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.
    Nem sokat kóstolgatták egymást a csapatok, már az első perctől kezdve élvezetes, jó volt a játék. Az első félidőben a kék-sárgák veszélyesebben támadtak, ennek ellenére nagy kapushibából szereztek vezetést. A fordulás után a csepeliek ellentámadásba mentek át, többször is a kapujához szegezték a hazai csapatot, de helyzeteiket sorra elhibázták.
    Kitűnt: Horváth D„ Morvái, Schneider, ill. Vígh, Tyukodi.
    Kincses Viktor: Győzelmünk értékét növeli, hogy kitűnő csapatot fektettünk két vállra.
    Tajti József: Egy „talált” gól döntött. Sajnos, nem a mi javunkra

Forrás: Petőfi Népe, 1991-04-02