Hatvani KVSC-Deko - Kabai Egyetértés 1 : 0 17:00

Hatvan—Kaba 1—0 (0—0)
    Hatvan: 1000 néző. V : Kiss B.
    Hatvan: Nagy — Szabados, Károly, Krasnyánszky, Tóth — Tuifel, Gebhardt, Oravecz, Gömöri — Borostyán, Martinenko. Edző: Tóth Dénes.
    Kaba: Vadon — Molnár, Takács, Nagy, Fodor — Váczi, Berki, Kacsándi, Márton, Plókai, Lente. Edző: Paróczai Sándor.
    Csere: Kacsándi helyett Adorján a 46., Oravecz helyett Nyikos az 56., Fodor helyett Bangó a 65., Martinenko helyett Augusztin a 90. percben.
    Sárga lap: Tóth a 38., Tuifel a 75. percben.
    Góllövő: Martinenko a 89. percben.
    6. perc: Gömöri Tóth elé passzolt, aki 16 méterről lőtt a jobb sarok mellé.
    20. perc: Lente 20 méteres szabadrúgása kapufán csattant.
    33. perc: Gömöri átadásával Tuifel elfutott, és 25 méterről mellélőtt.
    38. perc: Borostyán két csel után 13 méterről mellédurran- tott.
    49. perc: Gömöri 20 méteres szabadrúgása a felső kapufán csattant.
    50. perc: Kabai szabadrúgásánál Váczi lövése szintén a kapufán csattant.
    70. percben: Gömöri jobbról Nyikos elé ívelt, aki 4 méterről balról melléfejelt.
    83. perc: Márton üresen állt a kapuval szemben, de labdája a kapufáról mellészállt.
    89. perc: A hazaiak támadtak, a labda ide-oda pattogott, majd Martinenko elé került, aki 14 méterről óriási gólt lőtt a jobb felső sarokba, 1-0.
    A hazaiak szokásukhoz híven nem mertek nekirontani az ellenfélnek, hanem visszaálltak és várták a kontratámadás lehetőségét. A második játékrészben a Kaba kitámadott, védekezésre kényszerítve a Dekót. A legvégén az Ukrajnából igazolt Martinenko — visszaadva a reményt — értékes gólt szerzett a hazaiaknak.
    Jók: Gebhardt, Gömöri, Martinenko, illetve Vadon, Berki, Takács.
    Tóth Dénes:—Végre sikerült, így tovább! A bíró ragyogó volt.
    Paróczai Sándor: — Kitűnő bíráskodás mellett megint megvertük magunkat.

Forrás: Heves Megyei Hírlap, 1991-04-22