Jászapáti VSE - Budafoki Lombard LC 3 : 1 15:00

2017.10.01, 22:23 (szerk.: 2017.10.01, 22:57)
    Jászapáti VSE - Budafoki Lombard LC 3-1 (1-0)
    Jászapáti, 200 n., v.: Hegedűs (Márkus, Ortó).

Jászapáti: Tajti J. - Pázsit, Horváth R , Kiskapusi, Mosonyi (Nagy L , 81.) - Kerékgyártó (Debreceni, 73.), HERCZKU, Somodi, VARGA Z. - KOTULA (Kosa, 85.), HORVÁTH P. Edző: Szabó András.
    Budafok: DOMBAI - Fejős, Nagy A., Hacker (Szigeti, 73.), Kővári — Lázár (Fűzfa, 40.) — Lovrencsics, Újhegyi, Fűzi, Ezechi - Koltai. Edző: Gelei Károly.

10. perc: Varga Zoltán az ötös bal sarkáról, Dombai lábai között a hosszú sarokba bombázott, 1-0.
    38. perc: Horváth Pétert buktatta Dombai a tizenhatoson belül, a sértett büntetőjét a kapus bravúrral hárította.
    53. perc: Horváth Péter a kapunak háttal állva, fél fordulatból úgy lőtt a hosszú sarokba, hogy a labda a lécről vágódott a hálóba, 2-0.
    65. perc: Fűzfa buktatta Horváth Pétert a tizenhatoson belül azért a játékvezető kiállította. A büntetőt Varga Z. a bal felső sarokba bombázta, 3-0.
    90. perc: Az egymásra váró hazai védők között Újhegyi az ötösről a léc alá emelt, 3-1.
    A kiesési rangadón a hazai gárda minden tekintetben felülmúlta vendégét, s amennyiben játékosai a kapu előtt jobban koncentrálnak, akár kiütéses győzelmet is arathatott volna.

Szabó András: - Bár egy idényre való helyzetet hagytunk ki, begyűjtöttük a rendkívül fontos három pontot.
    Gelei Károly: - Szegény embert még az ág is húzza.

Forrás: Új Néplap, 2007-03-26