Vecsési FC - Békéscsaba 1912 Előre SE 1 : 0 15:00

2015.09.27, 22:55 (szerk.: 2021.01.04, 20:33)

Vezette: Tóth Attila (Nagy Imre Attila, Raff Tamás)

Vecsés: Bogdán Ádám - Máj Zoltán, Hungler Gábor, Csirinyi Zsolt, Mihályi Tamás - Folmer Krisztián (Molnár István 80. p.), Molnár Zoltán (Csillag Krisztián 58. p.), Szabó László, Menyhárt Attila - Faragó István, Czipper Zsolt Edző: Pisont István
    Békéscsaba: Such András - Szenti Zoltán, Brlázs Gábor, Juhász György, Bogdán Gábor (Valentényi Viktor 77. p.) - Szilágyi László, Okos István, Pozsár Gábor, Ursz József (Cseke Tamás 66. p.) - Lengyel László (Dobi Róbert 55. p.), Dani Péter Edző: Csató Sándor
    Gól: Szabó 20. p
    Sárga lap: Ursz (buktatásért) 42. p. ; Bogdán G. (reklamálásért) 49. p. ; Czipper (buktatásért) 63. p. ; Szilágyi (buktatásért) 64. p. ; Folmer (sportszerűtlenségért) 66. p. ; Dobi (sportszerűtlenségért) 79. p. ; Bogdán Á. 79. p.
    Szögletarány: 11:5 (4:3)

20. p. : Jobb oldalról szögletet végeztek el a hazaiak és a tétovázó csabai védelem között Szabó 8 méterről fejelte a kapuba a labdát, 1-0.

Közepesnél alacsonyabb színvonalú mérkőzésen a hazai csapat egy békéscsabai figyelmetlenség következtében szerezte meg a számukra nagyon értékes három pontot.
    A második félidőben a Békéscsaba egyenlíthetett volna, de támadói nem koncentráltak megfelelően, s emiatt a helyzeteket elpuskázták.
    A látottak alapján a lila-fehérek rászolgáltak volna az egy pontra.

Jó: Bogdán Á. , Hungler, Szabó illetve Szilágyi, Brlázs

Pisont István: - Szoros mérkőzés volt és számunkra nagyon fontos győzelem az FTC elleni következő bajnoki ütközet előtt.
    Csató Sándor: - Az első félidőben rossz felfogásban játszottunk, egy bent maradásért küzdő csapattól sokkal többet várok küzdeni tudásban és játékban is egyaránt.