Bőcs KSC - Budafoki Lombard LC 0 : 1 14:30

2017.10.05, 16:11
    Bőcs KSC - Budafoki Lombard LC 0-1 (0-1)
    Helyszín: Bőcs, Szabadság u. 36., 300 néző. Játékvezető: Veizer Roland (Takács János, Bendik Gábor)
    Bőcs KSC: Matkó - Vágó (Vass, 65.), Szakszon, Molnár, Török - Siróczki (Gaál, 46.), Irhás, Zimányi, Fekete - Urbin, Dobos. Vezetőedző: Tóth László.
    Budafok: Dombai - Fejős, Nagy A., Hacker, Kővári - Schmatovich, Ujhegyi (Lázár, 84.), Füzi K., Lovrencsics (Sipos, 90.) - Koltai, Urbán (Ezechi, 65.). Vezetőedző: Gelei Károly.
    Gól: Ujhegyi 41p
    Sárga lap: Török 53p
    Kiállítva: Kővári 62p
    41.perc A hazai védők közül Ujhegyi lépett ki, majd a kiinduló Matkó fölött a kapu közepébe emelt 13 mről., 0-1.
    62.perc Kővári megkapta második sárga lapját így idő előtt mehetett öltözni.

Edzői nyilatkozatok
    Tóth László: - Meghatározó embereinket, nem tudtuk pótolni és ötlettelen játékunknak ez lett az eredménye.
    Gelei Károly: - Tipikusan olyan meccs volt, mint az őszi, csak most fordítva alakult az eredmény.