Budafoki Lombard LC - Békéscsaba 1912 Előre SE 4 : 0 13:30

2015.09.15, 21:24 (szerk.: 2021.01.04, 20:12)
    A második félidőben partiban volt az Előre

Vezette: Berettyán Péter (Szalai Zoltán, Tóth István)

Budafok: Dombai András - Fejős Dániel, Nagy Attila, Németh József, Kővári Gábor - Schmatovich Gábor, Fűzfa Gergely, Füzi Krisztián (Szabó Zoltán 50. p.), Gaál László (Lödör Tibor 80. p.) - Lovrencsics Gergő, Újhegyi Gábor (Horváth Zoltán 63. p.) Edző: Gelei Károly
    Békéscsaba: Such András - Ferenczi Attila, Czipó Zoltán, Tóth-Kovács Tamás, Horváth Tamás (Ursz József 79. p.) - Okos István, Valentényi Viktor, Dobi Róbert (Cseke Tamás 56. p.), Juhász György (Harman József 5. p.) - Tóth györgy, Lengyel László Edző: Jakab Péter, Iorgulescu Silviu
    Gól: Füzi 5. p. 11-es ; Lovrencsics 19. p. ; Németh 38. p. ; Lovrencsics 45. p.
    Sárga lap: Tóth 10. p. ; Fűzfa 27. p. ; Czipó 38. p.
    Kiállítva: Such 4. p. ; Fűzfa 45. p.
    Szögletarány: 6:3 (3:1)

4. p. : Egy kontratámadás végén Lovrencsics elhúzta Such mellett a labdát, a békéscsabai kapus rávetődött a lábára, a játékvezető 11-est és kiállítást ítélt. A büntetőt Füzi a jobb sarokba lőtte, 1-0.
    19. p. : Lovrencsics 14 méterről a bal sarokba csavart, 2-0.
    38. p. : Lovrencsics Czipóval ütközött a 16-oson belül, igazán nagy szabálytalanság nem történt, de a csatár a földre huppant és a játékvezető 11-est ítélt. A büntetőt Németh laposan a jobb sarokba lőtte, 3-0.
    45. p : Lovrencsics egyéni játék után a kimozduló Harman mellett a bal alsó sarokba rúgta a labdát, 4-0.
    45. p. : Fűzfa megkapta második sárga és első piros lapját.

Egy helyezkedési hiba súlyos következményeket hozott, így az első félidőben gyakorlatilag eldőlt a mérkőzés.

Gelei Károly: - Az első félidei helyzetek alapján megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.
    Jakab Péter, Iorgulescu Silviu: - Ekkora előnyt nem szabad adni egy rivális csapatnak. A második félidei játék megmutatta, egyenlő létszám esetén bármi lehetett volna az eredmény.