Hungary - Italy 1 : 1 15:00

1. avatar: eu-football.info
    2018.12.10, 09:58
    The Italian source says that the kick-off time of this match was 17:00 (CET) not 15:00 dlib.coninet.it/bookreader.php?&f=900&p=1&c=1#page/2/mode/1up See the 2nd page, 1st column - "Alle ore 17 precise..."

2. avatar: ingersheim

3. avatar: fgymat
    2008.12.21, 23:26
    Ez a találkozó volt a 2. Európa-kupa sorozat hatodik mérkőzése. Sáros, pocsolyákkal teli pályán került sor az összecsapásra.

Már megint micsoda kezdés! Az olaszok éppen csak támadtak és már vezettek is. De ettől kezdve nagy nyomás nehezedett a vendégek kapujára. Ennek ellenére úgy látszott mégis egygólos hátránnyal kell az öltözőbe vonulnunk. Azonban az utolsó percben is futott egy magyar támadás és ezt a kétségbe esett olasz védők, csak szabálytalanul tudták megállítani, ráadásul a 16-oson belül. 15 másodperc (!) volt hátra amikor Toldi belőtte a büntetőt.
    A második félidőben is rendszeresek voltak akcióink, de nem sikerült újra bevenni a kaput. Azonban a sors megadta a lehetőséget (és hozzá a megfelelő játékvezetőt is), hogy legyőzhessük a már "mumus" számba menő "azzurikat". A 73. percben ugyanis Allemandi kézzel ütötte el a kapu felé tartó labdát, a játékvezető pedig megítélte a 11-est. Ismét Toldi futott a labdának, de ezúttal belelőtte Combiba. Róla viszont visszapattant a labda! Újabb lehetőség és ismét Toldi előtt! Most mellé lőtte.

Tovább tartott az olaszok elleni nyeretlenségi sorozatunk.