A diósgyőri gólszerzők: Adzsojev 2 (1-0 5 p., 3-3 56 p.), Szvisztun (2-1 8p.).

1992. október 17. Diósgyőri FC- Újpesti TE 3-3 (2-3)

Diósgyőr: Dohot-Szlifka,Csizi,Nagy (Vitelki,46p.),Szabó-Dancs,Molnár,Tóth,Kiser-Adzsojev (Szilágyi,82p.),Szvisztun. Edző: Sándor István
    UTE: Gróf-Szőnyi (Tiefenbach,27p.),Aczél,Szlezák-Miovecz(Füzesi,75p.),Tomka,Véber,Bérczy,Kecskés-Zsinka,Miklya. Edző: Bene Ferenc

Gólszerző: 1-1 Zsinka (7p.), 2-2 Miovecz (20p.), 2-3 Miklya (34p.)

Sárga lap: Molnár (4.), Szőnyi (9.),Szlifka (35.), Aczél (57.), Kecskés (70.), Bérczy (83.)

Kiállítás: Dancs (75p.)

Az 5. percben Adzsojev két nagyszerű csellel tisztára játszotta magát, majd 24 m-ről jobbal félmagasan nagy lövést zúdított az újpesti kapu bal oldalába (1:0). A válaszra sem kellett sokat várni, a 7. percben Véber a jobboldalról adott középre, s az érkező Zsinka6 m-ről csúsztatott fejessel küldte a labdát a jobb sarokba (1:1). A középkezdés után villámgyors diósgyőri akció bontakozott ki, Molnár
    jobboldali beadására Szvisztun érkezett, és két lépésről a kapu jobb oldalába fejelt (2:1). A gólokban bővelkedő remek rajt magával ragadta a drukkereket is, akik tombolva biztatták csapatukat. Molnár lőtt az ötösről a lécre, aztán a 20. percben másodszor is egyenlítettek a vendégek. Kecskés a bal oldalon futott el, beadását Dohot csak kiütni tudta, és Miovecz 6 m-ről az üres kapuba továbbított (2:2). Nem lankadtak a csapatok, igen jó iramú és élvezetes volt a mérkőzés. A 34. percben Kecskés ismét a baloldalról küldte középre a labdát, ezúttal Dohot árnyékra vetődött,
    és Miklya 7 m-ről ballal az üres kapuba passzolt (2:3).
    A szünet után négy diósgyőri szöglet jelezte, hogy a hazaiak nem nyugszanak bele a számukra kedvezőtlen eredménybe. Az 56. percben Adzsojev a baloldalon remek cselekkel tisztára játszotta magát, belül nem volt helyzetbe hozható társ, így az ukrán csatár egy finom bokamozdulattal 8 m-ről a hosszú sarokba nyeste a labdát (3:3). A 75. percben Kecskés összecsapott Danccsal, a játékvezető nem kis meglepetésre piros lapot mutatott fel a hazai középpályásnak.

Rendkívül látványos, gólokban bővelkedő, izgalmas találkozót láthattak a nézők. A pontok felezése fedi a találkozón történteket.