magyarfutball.hu

Hungarian football and sports clubs

I. osztály

  1. NB I (2021/2022)

II. osztály

  1. NB II (2021/2022)

III. osztály

  1. NB III Keleti csoport (2020/2021)
  2. NB III Közép csoport (2020/2021)
  3. NB III Nyugati csoport (2020/2021)

IV. osztály

  1. Bács-Kiskun megye, I. osztály (2020/2021)
  2. Baranya megye, I. osztály (2020/2021)
  3. Békés megyei kvalifikációs bajnokság, A-csoport (2020/2021)
  4. Békés megyei kvalifikációs bajnokság, B-csoport (2020/2021)
  5. Békés megyei kvalifikációs bajnokság, C-csoport (2020/2021)
  6. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, I. osztály (2020/2021)
  7. Budapest I. osztály (2020/2021)
  8. Csongrád-Csanád megye, I. osztály (2020/2021)
  9. Fejér megye, I. osztály (2020/2021)
  10. Győr-Moson-Sopron megye, I. osztály (2020/2021)
  11. Hajdú-Bihar megye, I. osztály (2020/2021)
  12. Heves megye, I. osztály (2020/2021)
  13. Jász-Nagykun-Szolnok megye, I. osztály (2020/2021)
  14. Komárom-Esztergom megye, I. osztály (2020/2021)
  15. Nógrád megye, I. osztály (2020/2021)
  16. Pest megye, I. osztály (2020/2021)
  17. Somogy megye, I. osztály (2020/2021)
  18. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, I. osztály (2020/2021)
  19. Tolna megye, I. osztály (2020/2021)
  20. Vas megye, I. osztály (2020/2021)
  21. Veszprém megye, I. osztály (2020/2021)
  22. Zala megye, I. osztály (2020/2021)

V. osztály

  1. Bács-Kiskun megye, II. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  2. Bács-Kiskun megye, II. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  3. Baranya megye, II. osztály (2020/2021)
  4. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, II. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  5. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, II. osztály, Keleti csoport (2020/2021)
  6. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, II. osztály, Közép csoport (2020/2021)
  7. Budapest II. osztály (2020/2021)
  8. Csongrád-Csanád megye, II. osztály (2020/2021)
  9. Fejér megye, II. osztály, Déli-csoport (2020/2021)
  10. Fejér megye, II. osztály, Északi-csoport (2020/2021)
  11. Győr-Moson-Sopron megye, II. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  12. Győr-Moson-Sopron megye, II. osztály, Keleti csoport (2020/2021)
  13. Győr-Moson-Sopron megye, II. osztály, Nyugati csoport (2020/2021)
  14. Hajdú-Bihar megye, II. osztály (2020/2021)
  15. Heves megye, II. osztály (2020/2021)
  16. Jász-Nagykun-Szolnok megye, II. osztály (2020/2021)
  17. Komárom-Esztergom megye, II. osztály (2020/2021)
  18. Nógrád megye, II. osztály (2020/2021)
  19. Pest megye, II. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  20. Pest megye, II. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  21. Somogy megye, II. osztály (2020/2021)
  22. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, II. osztály, Kelet-Magyarország csoport (2020/2021)
  23. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, II. osztály, Nyírerdő csoport (2020/2021)
  24. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, II. osztály, Pannónia Zrt. csoport (2020/2021)
  25. Tolna megye, II. osztály (2020/2021)
  26. Vas megye, II. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  27. Vas megye, II. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  28. Veszprém megye, II. osztály (2020/2021)
  29. Zala megye, II. osztály (2020/2021)

VI. osztály

  1. Bács-Kiskun megye, III. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  2. Bács-Kiskun megye, III. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  3. Bács-Kiskun megye, III. osztály, Közép csoport (2020/2021)
  4. Bács-Kiskun megye, III. osztály, Nyugati csoport (2020/2021)
  5. Baranya megye, III. osztály, Csík Jenő csoport (2020/2021)
  6. Baranya megye, III. osztály, Czibulka Mihály csoport (2020/2021)
  7. Baranya megye, III. osztály, Dárdai Ferenc csoport (2020/2021)
  8. Békés megye, II/B. osztály (2020/2021)
  9. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, III. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  10. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, III. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  11. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, III. osztály, Keleti csoport (2020/2021)
  12. Borsod-Abaúj-Zemplén megye, III. osztály, Nyugati csoport (2020/2021)
  13. Budapest III. osztály, 1. csoport (2020/2021)
  14. Budapest III. osztály, 2. csoport (2020/2021)
  15. Budapest III. osztály, 3. csoport (2020/2021)
  16. Csongrád-Csanád megye, III. osztály (2020/2021)
  17. Fejér megye, III. osztály, Dél /Horfer-serleg/ csoport (2020/2021)
  18. Fejér megye, III. osztály, Északi /Aqvital/ csoport (2020/2021)
  19. Fejér megye, III. osztály, Nyugati /Simix Üveg-Ásvány/ csoport (2020/2021)
  20. Győr-Moson-Sopron megye, III. osztály, Csornai csoport (2020/2021)
  21. Győr-Moson-Sopron megye, III. osztály, Győri A-csoport (2020/2021)
  22. Győr-Moson-Sopron megye, III. osztály, Győri B-csoport (2020/2021)
  23. Győr-Moson-Sopron megye, III. osztály, Mosonmagyaróvári csoport (2020/2021)
  24. Győr-Moson-Sopron megye, III. osztály, Soproni A-csoport (2020/2021)
  25. Győr-Moson-Sopron megye, III. osztály, Soproni B-csoport (2020/2021)
  26. Hajdú-Bihar megye, III. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  27. Hajdú-Bihar megye, III. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  28. Heves megye, III. osztály, Keleti-csoport (2020/2021)
  29. Heves megye, III. osztály, Nyugati-csoport (2020/2021)
  30. Jász-Nagykun-Szolnok megye, III. osztály (2020/2021)
  31. Komárom-Esztergom megye, III. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  32. Komárom-Esztergom megye, III. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  33. Nógrád megye, III. osztály, Keleti csoport (2020/2021)
  34. Nógrád megye, III. osztály, Nyugati csoport (2020/2021)
  35. Pest megye, III. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  36. Pest megye, III. osztály, Keleti csoport (2020/2021)
  37. Pest megye, III. osztály, Nyugati csoport (2020/2021)
  38. Somogy megye, III. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  39. Somogy megye, III. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  40. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, III. osztály, Nyírség csoport (2020/2021)
  41. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, III. osztály, Rétköz csoport (2020/2021)
  42. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, III. osztály, Szabolcs csoport (2020/2021)
  43. Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, III. osztály, Szamos csoport (2020/2021)
  44. Tolna megye, III. osztály, Keleti csoport (2020/2021)
  45. Tolna megye, III. osztály, Nyugati csoport (2020/2021)
  46. Vas megye, III. osztály, Körmendi csoport (2020/2021)
  47. Vas megye, III. osztály, Sárvári csoport (2020/2021)
  48. Vas megye, III. osztály, Szombathelyi csoport (2020/2021)
  49. Veszprém megye, III. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  50. Veszprém megye, III. osztály, Észak-Nyugati csoport (2020/2021)
  51. Veszprém megye, III. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  52. Veszprém megye, III. osztály, Keleti csoport (2020/2021)
  53. Veszprém megye, III. osztály, Közép csoport (2020/2021)
  54. Zala megye, III. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  55. Zala megye, III. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  56. Zala megye, III. osztály, Keleti csoport (2020/2021)
  57. Zala megye, III. osztály, Közép csoport (2020/2021)
  58. Zala megye, III. osztály, Nyugati csoport (2020/2021)

VII. osztály

  1. Békés megye, III. osztály (2020/2021)
  2. Budapest IV. osztály, 1. csoport (2020/2021)
  3. Budapest IV. osztály, 2. csoport (2020/2021)
  4. Budapest IV. osztály, 3. csoport (2020/2021)
  5. Budapest IV. osztály, 4. csoport (2020/2021)
  6. Csongrád-Csanád megye, IV. osztály, Homokháti csoport (2020/2021)
  7. Csongrád-Csanád megye, IV. osztály, Tisza-Maros csoport (2020/2021)
  8. Pest megye, IV. osztály, Délkeleti csoport (2020/2021)
  9. Pest megye, IV. osztály, Délnyugati csoport (2020/2021)
  10. Pest megye, IV. osztály, Északi csoport (2020/2021)
  11. Pest megye, IV. osztály, Közép-csoport (2020/2021)
  12. Somogy megye, IV. osztály, Déli csoport (2020/2021)
  13. Somogy megye, IV. osztály, Északi csoport (2020/2021)