13 Bajai FC 30 10 6 14  25 -  35 26
14 Dorogi Bányász SC 30 8 9 13  19 -  32 25
15 Pénzügyőr SE 30 4 12 14  26 -  53 20
16 Szekszárdi Polgári SE 30 5 3 22  17 -  68 13

Zöld adatsor : Feljutott vagy egyéb okból (például MLSZ döntés, klubegyesülés), a klub a következő bajnoki szezonban magasabb osztályban folytatja.

Piros adatsor : Kiesett vagy egyéb okból (például kizárás, klubegyesülés, megszűnés), a klub a következő bajnoki szezonban nem indul ebben a bajnoki osztályban.

Siófok, 3.000 néző, vezette: Hartmann.

Siófok: Bíró - Keszeg, Bimbó, Meksz, Perger, Sallai, Kirchmayer (Dukon), Versányi (Király), Szabó Z., Földes, Fischer.
    ZTE: Tóth - Kocsándi (Szabó R.), Szabó I., Halápi, Horváth J., Lendvai, Fujsz, Horváth A., Németh, Szabó II, Presinger.
    Góllövők: Földes (2), Fischer, Szabó Z., illetve Szabó II (2), Fujsz.

Nagy irmaú, változatos mérkőzést vívott a két csapat. A hazaiak négy gólt rúgtak otthon, ami ebben a szezonban még nem sikerült, ugyanakkor a védelem a kapushibák miatt összeszedett három gólt.

Forrás: Magyar Hírlap, 1994. június 20. (hétfő)

Bár az első találkozót a Siófok nyerte 4-3-ra, az ősztől a Zalaegerszeg játszhat a labdarúgó NB I-ben - dőlt el a szombati osztályozón.

Zalaegerszegi TE - Siófok 6-0 (2-0)
    Góllövők: Presinger (3), Németh (2), Szabó II Zs.

A ZTE a kilencven percből legalább hetvenen át remek teljesítményt nyújtott, amikor pedig szorongattak a siófokiak, nemegyszer szerencséje volt. A 75. percben már 3-0 volt az állás, s ekkor összeomlott a vendégcsapat.