Ferencvárosi TC - Mezőkövesd-Zsóry 3 : 0 16:30

1. Ferencvárosi TC - Mezőkövesd-Zsóry 2007
  2. Ferencvárosi TC - Mezőkövesd-Zsóry 2007

2017.06.28, 21:09
    Így hazaérve: kb. 2000 - 2500 néző

1.) Igazán szólhatott volna valaki a 'kövesdieknek, hogy ez egy futballmeccs és nem dzsúdó bajnokság. Ha a bíró nem egy fasz lett volna, már félidőben emberhátrányban vannak.

2.) Partjelzők - főleg az Üllői úti oldali - enyhén szólva sem állt a helyzet magaslatán.

3.) A csapat és maga a meccs is igen gyenge volt az első félidőben, a második félidő már egy kicsit jobb volt. Az utolsó 20 perc meg egészen elfogadható volt.

4.) Összességében nagyon sok volt a rossz passz, átadás. Első félidőben sok volt a körülményeskedés is. A győzelem lehetett volna nagyobb arányú is, főleg ha lett volna a pályán egy rendes csatár.

Önbizalomnövelőnek megfelelt a meccs.

Hirtelen ennyi.

Nevetséges volt a meccs első 20percében csak a mezőkövesdiek szurkolását hallani. Nagyon rossz érzés volt! K és L (alig volt pár ember) végigülte.

Végre nyertünk!
    HAjrá FRADI!

Mikor szándékoznak bejönni az ultrák? Kalap szar így a hangulat

Viszont a Kövesd törpe csatárán rengeteget nevettünk a 2. félidőben. Volt vagy 150 centi... smiley)))

Szegény csávósmileysmiley Dragi és Mátyus gyűrűjében nem lehetett túl kellemes!

Hihetetlen buta módon szabálytalankodtak, feltűnően, ütemtelenül és
    rengetegszer. Kíváncsi lennék mennyi volt ezen a meccsen a tiszta játékidő.
    Nem lett volna szabad hagyni a sporinak az ilyen szintű játéktördelést. Igaz, ha
    még az elején meg akarta volna fogni a meccset egy-két sárga lappal, akkor
    a 2. félidő végére elfogyott volna a Mezőkövesd. Így viszont nagyon sok volt a holtidő.

Látszott, hogy a dózsás edző csapata jött az Üllőire. Komolyan mondom ezeknek a parasztoknak mindent szabad, kb 80 szabálytalanságot követtek el, hetek óta minden csapat üt-vág minket. Így nem lehet focizni...
    A két Nagy gyereket meg remélem eladjuk minél hamarabb, nézni is rossz őket.

Hülye kérdés.
    Nem engedték be őket. Ma sem.
    Pedig kérték, hogy a jószándék bizonyítására, a megbeszélés előtt engedjék be őket.
    Nincs jószándék riebék részéről.
    Pedig, ha hiszik azt, amit hazudnak, akkor biztosra mehettek volna.....

De tudják ők is, hogy hazudnak, tehát nem kockáztathatták, hogy bizonyítsanak a srácok....

Jó lenne, ha nem itt tennéd fel a hülye kérdést, hanem a székházban, hogy mikor szándékoznak megszüntetni a törvénysértő gyakorlatukat.
    Ez sokkal célravezetőbb.

De legalább kiderült,h nem csak jojo tud gólt lőni.

A törpe,meg a vállfás gyerek nagyon vicces volt.Mi is azon röhögtünk.

Peti sajnos mára már használhatatlan még ebben a mezőnyben is. Mire átvesz egy labdát és felnéz, már ott van mögötte egy védő és elrúgja előle a labdát. Ma is kb négy ilyen szitu volt. Hihetetlenül lelassult még a tavaszi önmagához képest is. Deme számomra az ősz meglepetése hetek óta nagyon jól játszik, múlt héten is nyertünk volna, ha nem viszi le Csank a végére.

Amit ma nem értettem az Horváth Peti mellőzése. Diósgyőrben az egyik legjobb volt. Őt kellett volna Vasas helyett behozni, és Fitost visszavinni jobb bekknek, Nagy Sanyit meg balbunkóba áttolni.

ez a mezőkövesd az eddigi legprimitívebb ellenfelünk
    az egy dolog, h rugdaltak rendesen, de még ők reklamáltak
    volt egy pillanat amikor azt hittem Mátyus nekimegy a szőke favágónaksmiley

egyébként szerintem Deme és Vincze gólja is nagy kapushiba volt - ettől még Vincze lövése szép volt, Bartha meg belebotlott a labdába

a sok fanyalgó most láthatta milyen Jojó nélkül, Bartha egy vicc, Zsivó szerintem nem szélső stb.

viszont kiderült, h ha akarnak azért megy ez a dolog a fiúknak még akkor is ha 10 ember ellen egy ötöst kellett volna lőni
    és ne feledjük, h 1-1 nél lőtt a mezőkövesd egy kapufát - mondjuk többet nem is jutottak el a kapunkig
    ami Mátyus gólját illeti nem tudni hogy lehetett lesen...