Dunaferr SE - e.on-Zalaegerszegi TE FC 3 : 3 17:00

1. avatar: fgymat
    2023.02.01, 17:46
    A futballmanach szerint Csóka szerezte az első gólt, de minden más forrás (Nemzeti Sport, MTI, Zalai Hírlap) Ljubojevicnek adja.

2017.02.10, 12:51
    Dunaújváros, 2002. augusztus 18., vasárnap (tud) - Labdarúgó NB I, 4. forduló:

Dunaferr-Zalaegerszeg 3-3 (2-1)
    Dunaújváros, 4000 néző, V: Kassai
    gólszerzők: Alex (19., 82.), Horváth (25.), illetve Ljubojevic (16.), Egressy (53.), Faragó (63.)
    sárga lap: Lengyel (55.)

Dunaferr:
    Németh (Deli a szünetben) - Zováth, Éger, Salamon, Kiss (Ja:kl 58.) - Sowunmi (Medic 64.), Bükszegi, Lengyel, Rósa D. - Alex, Horváth P.

Zalaegerszeg:
    Ilic - Kocsárdi, Urbán, Csóka, Szamosi - Babati (Faragó 57.), Ljubojevic (Balog 74.), Molnár, Vincze O. - Kenesei, Egressy (Koplárovics 81.)

16. perc: Vincze beadását Ljubojevic 10 m-ről fejelte a kapuba (0-1).
    19. perc: Sowunmi Alexhez passzolt, aki nagy erővel lőtt a kapu közepébe (1-1).
    25. perc: szöglet után Sowunmi lövése még elakadt a védőkben, Lengyel adott középre, Horváth a kapu közepébe fejelte a labdát (2-1).
    53. perc: Vincze beadása után Egressy fejelt a hálóba (2-2).
    63. perc: Szamosi a balszélről középre ívelt, Faragó közelről gurított a kapuba (2-3).
    82. perc: Bükszegi a jobb oldalról remekült adott be Alexnek, aki a rosszul kifutó kapus fölött a hálóba fejelt (3-3).

A szerdán a Bajnokok Ligája selejtezőjében a Manchester United ellen bravúros győzelmet aratott zalaegerszegiek gyors vezető gólja után jó iramú, változatos küzdelem alakult ki. Mindkét csapat sokat hibázott, a döntetlen igazságosnak mondható.