Megyeri út, 1500 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerzők: Móri (81.), illetve Juhász (27.), Illés (91.)
    sárga lap: Sloncik (58.), Szélesi (70.), illetve Smiljanic (2.), Molnár (58.), Jezdimirovic (80.)

Újpest:
    Vlaszák - Kunzo, Tamási, Juhár, Tchur - Simek (Móri, 68.), Rósa H., Korolovszky (Sloncik, a szünetben), Szélesi (Tokody, 76.) - Horváth F., Kovács Z.

MTK Hungária:
    Hajdu - Molnár, Smiljanic, Komlósi (Lambulic, 75.), Elek - Czvitkovics (Némethy, 57.), Jezdimirovic, Illés, Rednic - Juhász (Zavadszky, 38.), Ferenczi

20. perc: Simek jobboldali beadását Kovács Z. 7 m-ről kapura csúsztatta, a labda a jobb kapufáról kifelé, a mezőnybe vágódott.
    27. perc: Czvitkovics az újpesti térfél közepéről indította Juhászt, aki a 16-oson mellel maga elé tette a labdát, majd 13 m-ről higgadtan a kapu közepébe lőtt (0-1).
    75. perc: Rósa H. adott jobbról középre, a labda Horváth F. elé került, aki elsőre a védőkbe lőtt, majd másodjára a felső kapufát találta el.
    81. perc: Tokody labdájával Móri tört be a büntetőterületen belülre és 8 m-ről, éles szögből Hajdu lába között a kapu jobb sarkába bombázott (1-1).
    91. perc: Illés a 16-osról indulva négy védőt is kicselezett, majd 6 m-ről a tehetetlen Vlaszák mellett a léc alá emelt (1-2).

Az Újpest ugyan többet birtokolta a labdát, támadásaiban viszont kevés volt az elképzelés, míg a vendégek tudatos játékukkal rászolgáltak az idegenbeli sikerre.