s. Oliver-Haladás - Debreceni VSC 1 : 1 19:00

gólszerzők: Preisinger (12.), illetve Tiber (60.)
    sárga lap: Sketiani (79.)

Haladás:
    Takács T. - Nagy G., Juhász, Horváth A., Leandro (Tóth P., 65.) - Fred (Kaj, 13.), Némethy, Halmosi - Japa (Suriel, 59.), Filipovic, Preisinger

Debrecen:
    Balogh - Kovács, Kuttor, Hanák - Bernáth (Sketiani, a szünetben), Aleksic (Ulveczki, 76.), Böőr, Radojicic (Tiber, a szünetben), Szatmári - Majoros, Bajzát

9. perc: Némethy 18 m-es lövése után a labda a felső lécről Balogh kapus hátára pattant, mielőtt azonban a gólvonalon túlra került volna, a debreceni védők felszabadítottak.
    12. perc: Filipovic szerzett labdát a vendégek térfelén, Preisingernek passzolt, aki három csellel tisztára játszotta magát, majd 13 m-ről, középről, ballal a bal alsó sarokba lőtt (1-0).
    60. perc: Majoros szögletét a rövid saroknál helyezkedő Tiber fejjel csúsztatta a kapuba (1-1).

Az első félidőben a Haladásnak volt több helyzete, aztán átvette a játék irányítását a Debrecen és megérdemelten egyenlített. A döntetlen igazságos.