Debreceni VSC - MTK-Hungária FC 0 : 3 19:00

gólszerzők: Illés (31., 62. - 11-esből), Győri (70.)
    sárga lap: Bajzát (19.), Szatmári (62.), illetve Jezdimirovic (17.), Illés (75., 87.), Smiljanic (80.)

Debrecen:
    Balogh - Plókai, Kuttor, Szatmári - Bernáth (Ulveczki 68.), Kovács N., Vadicska, Radojicic (Szabó II 68.), Böőr - Bajzát (Berecz 77.), Tiber

MTK Hungária:
    Hajdu - Komlósi, Smiljanic, Elek - Mónos (Horváth 79.), Győri, Jezdimirovic, Illés, Füzi Á. - Zavadszky, Ferenczi (Branezac 81.)

29. perc: Zavadszky tört kapura, Balogh a 16-os vonaláig kifutva mentett előle.
    31. perc: Füzi a balszélről lőtte be a labdát és Illés két lépésről a hálóba továbbított (0-1).
    43. perc: Radojicic ugrott ki középen, 10 m-ről elpörgette a labdát a kifutó Hajdu mellett, de a vendégvédők a gólvonal előtt felszabadítottak.
    45. perc: Szatmári lőtt mintegy 30 m-ről, Hajdu bravúrral tolta a labdát a léc fölé.
    62. perc: Szatmári a 11-es ponton lerántotta Illést. A jogosan megítélt büntetőből Illés nagy erővel lőtte középen a léc alá a labdát (0-2).
    70. perc: Illés húzott el a jobboldalon, beadását Győri fejelte kapura 5 m-ről, Balogh még beleért a labdába, de az begurult a bal alsó sarokba (0-3).

A szervezettebben játszó MTK megérdemelten szerzett vezetést, ezt követően csak idő kérdése volt, hogy mikor tudja előnyét növelni. A második játékrész közepétől az MTK teljesen átvette a játék irányítását és akár újabb gólokat is szerezhetett volna, az erőtlenül támadgató, szétesően játszó hazai csapat ellen.