gólszerzők: Kenesei (34., 48. - mindkettő 11-esből), illetve Tokody (13.)
    sárga lap: Stark (11.), Posza (90.), illetve Lőw (8.), Kozma (34.), Pest (52.)

Győri ETO:
    Posza - Böjte, Stark (Bognár 14.), Bajusz - Baumgartner (Nagy L. 72.), Győri, Farkas, Szanyó, Károlyi - Kenesei (Mracskó 65.), Vayer

Újpest:
    Szántai - Medgyesi, Korolovszky, Lőw - Pest (Deme 68.), Kozma (Galaschek 44.), Urbán, Dvéri, Pető - Herczeg, Tokody (Terjék 40.)

4. perc: Bajusz utolsó védőként lerántotta a kapura törő Herczeget, ezért a játékvezető kiállította.
    13. perc: újpesti támadás során Stark középen lyukat rúgott, a labda Tokody elé került, aki 6 m-ről a rövid sarokba lőtt (0-1).
    34. perc: Szanyó került gólhelyzetbe, egy esernyőcsellel becsapta Kozmát, aki beleütött a labdába. A 11-est Kenesei a kapu jobb oldalába lőtte (1-1).
    48. perc: Győri beadása után Pető buktatta Vayert, újabb 11-es következett. Kenesei ismét a kapu jobb oldalába lőtt (2-1).

Izgalmakban és gólhelyzetekben bővelkedő mérkőzésen a 4. perctől tíz emberrel játszó hazai csapat megérdemelten győzött.