Győri ETO FC - Kispest-Honvéd FC 3 : 2 17:00

2017.07.22, 12:54
    Győr, 2000. november 4., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, 1. forduló:

Győri ETO - Kispest-Honvéd 3-2 (1-1)
    Győr, 1500 néző, V: Makai
    gólszerzők: Farkas B. (27.), Győri (54., 82.), illetve Plókai (4.), Lőrinc (80.)
    sárga lap: Kiser (49.), illetve Faragó (53.)

Győr:
    Posza - Bognár, Stark, Győri, Vasas - Mracskó, Farkas B. (Erős, 78.), Kiser, Rósa (Károlyi, a szünetben) - Baumgartner (Nagy L., 72.), Kenesei

Kispest:
    Tóth J. - Plókai, Lőrinc, Téger, Kovács - Torghelle (Dubecz, 62.), Pintér, Szabó T. (Füzi, 62.), Piroska (Kiss, 78.) - Faragó, Egressy

4. perc: Piroska jobboldali beadása után Plókai 5 m-ről fejelt a léc alá (0-1).
    27. perc: Farkas B. 23 m-es lövése a bal felső sarokban kötött ki (1-1).
    31. perc: Vasast Torghelle ellökte a 16-oson belül. A büntetőt Kenesei a bal kapufára lőtte.
    54. perc: Kenesei baloldali szöglete után Győri 5 m-es fejese a kapu közepében kötött ki (2-1).
    80. perc: Dubecz jobboldali szögletét követően Lőrinc 8 m-ről fejelt a győri kapu jobb sarkába (2-2).
    82. perc: Kenesei szöglete után Győri közelről talált a kispesti kapuba (3-2).

Változatos, gólgazdag, de alacsony színvonalú mérkőzésen a kapu előtt határozottabb hazai csapat megérdemelten győzött.