Nagykanizsa FC - Debreceni VSC 1 : 3 15:00

2019.01.13, 14:31
    Toleszkin úszott el a meccs!!! Ki kéne rúgni, és helyére Miklert kéne betenni a kezdőbe!!!
    ZOLCSI! Alig fértetek el a vendégszektorba! Ősszeszámoltam, összesen 1 debreceni volt kinnt a meccsen!/De az legalább látott 4 gólt, és egy gyenge meccset/

Zak 02

2017.10.21, 11:45
    Nagykanizsa, 2000. október 1., vasárnap (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 11. forduló, B-csoport:

Nagykanizsa-Debrecen 1-3 (0-2)
    Nagykanizsa, 1200 néző, V: Kiss B.
    gólszerzők: Usvat (74.), illetve Kerekes (9., 50.), Horváth I. (42.)
    sárga lap: Zahorecz (13.), Farkas (51.), illetve Turján (21.), Bernáth (59.)

Nagykanizsa:
    Horváth G. - Pálfi (Koller, 65.), Toleszki, Popovics, Zahorecz - Farkas, Nagy Cs., Usvat, Buza (Kocsis, 80.) - Bognár, Lukács (Gordian, a szünetben)

Debrecen:
    Fekete - Bernáth, Aleksic, Turján, Szatmári - Siklósi, Vadicska, Sándor Cs. (Frida, 90.), Böőr - Kerekes, Horváth I. (Ulveczki, 89.)

9. perc: Egy bedobást követően Böőr jól adott középre és az üresen álló Kerekes a hosszú oldalon fejelt a bal sarokba (0-1).
    42. perc: Böőr iramodott meg a bal oldalon, középre lőtt labdáját Kerekes továbbcsúsztatta és az érkező Horváth I. 3 lépésről nem hibázott (0-2).
    50. perc: Toleszki rossz helyre, Kerekeshez passzolt, aki két lépés után 16 m-ről a kapu jobb oldalába lőtt (0-3).
    71. perc: Böőr 17 m-es lövése a felső lécről vágódott le.
    74. perc: Farkas baloldali szöglete után Usvat a 16-os sarkáról nagy gólt lőtt a bal felső sarokba (1-3).

A minden csapatrészében jobb vendégek győzelme teljesen megérdemelt.