Nagykanizsai Olajbányász FC - Debreceni VSC 1 : 1 16:00

Nagykanizsa, 1999. szeptember 24., péntek (tud.) - A labdarúgó PNB 7. fordulójában:

Nagykanizsai Olajbányász FC-Debreceni VSC 1-1 (1-0)
    Nagykanizsa, 4000 néző, V: Kassai
    gólszerzők: Kerekes (36.), illetve Siklósi (72.)
    sárga lap: Kerekes (37.), Pálfi (54.), illetve Gojan (15.), Bernáth (57.), Böőr (81.)

Nagykanizsa:
    Kovácsevics - Svélecz (Kovács L., a szünetben), Pálfi, Crnomarkovics - Farkas, Zahorecz, Marinkovics (Gordian, 81.), Agics - Horváth Gy., Kerekes, Szőcze (Kiss, 67.)

Debrecen:
    Fekete - Bernáth, Gojan, Sándor Cs., Pető - Böőr, Szatmári, Vadicska, Ulveczki (Dobos, 66.) - Siklósi (Szabó J., 88.), Casoltan (Bajzát, 66.)

30. perc: Kerekes a félpályáról indult, lerázta védőjét, majd jól ugratta ki Horváth Gyulát, aki 15 m-ről a hosszúsarok irányába lőtt, de a labda a jobb oldali kapufáról a mezőnybe pattant.
    36. perc: Kerekes szép cselekkel tört kapura, Farkassal kényszerítőzött, és a visszakapott labdát 10 méterről, laposan Fekete kapujába helyezte (1-0).
    40. perc: Gojan szögletét Vadicska 8 méterről estében lőtte a kapu fölé.
    42. perc: Újabb debreceni szöglet után Siklósi közeli lövését mentette a gólvonalon Marinkovics.
    48. perc: Bernáth futott el a jobb szélen, középre lőtt labdáját Kovácsevics csak kitenyerelni tudta, így a labda Casoltan elé került, aki fordulásból, 11 m-ről a jobb oldali lécet találta telibe.
    61. perc: Szőcze viharzott el a jobb szélen, pontos beadását Kerekes az ötösről a léc fölé fejelte.
    65. perc: Böőrnek az alapvonal közeléből visszaadott labdáját Ulveczki közelről fejelte kapura, de Kovácsevics bravúrral hárított.
    72. perc: Szatmári balról középre lőtte a labdát, amely a védők között az érkező Siklósi-ig jutott, aki futtából 15 m-ről, laposan a jobb alsó sarokba lőtt (1-1).
    86. perc: Horváth Gy. szerzett labdát a jobb oldalon, beadását Kiss 4 m-ről fejelte kapura, de a labda a felső léc éléről kipattant.

A látottak alapján a potosztozkodás igazságos eredmény.