Debreceni VSC - Nagykanizsa-LinAir FC 3 : 0 16:30

Debreceni VSC - Nagykanizsa-Linair FC 3-0 (2-0)
    sárga lap: Vadicska (63.), illetve Szalai (26., 42.), Farkas (31.), Vislovics (70.)

Debrecen:
    Fekete - Bodnár, Vadicska, Zahorecz, Szathmári - Bernáth, Sándor (Kovács 77.), Böőr - Kerekes, Siklósi, Sabo (Ulveczki 65.)

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Pálfi, Szalai, Mikler (Pongrácz a szünetben) - Popovics, Agics - Farkas, Svélecz, Vislovics - Gordian (Balogh 67.), Purt (Papp 60.)

20. perc: Bernáth cselezett befelé a jobb oldalon, majd Agicsról Kerekeshez került a labda, s ő közvetlen közelről helyezett a bal sarokba (1-0).
    27. perc: Bodnár tört be a 16-os jobb oldalán, majd lőtt, Gelencsér bravúrral szögletre hárított.
    27. perc: Bernáth passzolta jobbról középre a labdát, Kerekes 15 m-ről jobbal kapásból lőtt a bal sarokba (2-0).
    29. perc: Siklósi kapott labdát a kanizsai 16-oson belül, de 6 m-ről csúnyán mellé lőtt.
    42. perc: A nagykanizsai térfél közepén Szalai buktatta Bernáthot, ezért megkapta második sárga lapos figyelmeztetését, így el kellett hagynia a játékteret.
    56. perc: Bodnár jobbról gurított középre, az érkező Bernáth futtából fölé lőtt.
    75. perc: Szathmári ívelt szabadrúgásból a 16-oson belülre, Kerekes 3 m-ről, kihasználva Gelencsér helyezkedési hibáját, fejelt a vendégek kapujába (3-0).

A Nagykanizsa az első perctől kezdve alárendelt szerepet játszott, s az első félidőben ráadásul még emberhátrányba is került. A második játékrészben a vendégek taktikusan lassítani próbálták a játékot, s már a Debrecen sem nagyon erőltette a góllövést.