Ferencvárosi TC - Dunaferr SE 1 : 1 19:00

2022.01.12, 18:31
    1-1 a vege. A gol utan volt egy kis pityputy az ujvarosi kispad mogott, Egervariek beszaladtak a palya kozepere ugy megijedtek.
    Ha Raboczki nem vedi ki a szemunket lazan nyerunk, a kohaszoknak ugy 3 helyzetuk volt amibol egyet berugtak, mi meg a meccs nagyreszet vegigtamadtuk. Ugy latszik hasznalt a figyelmezteto tuntetes a jatekosoknak, vegre megint hajtottak!

azért nem volt olyan egyszerű
    az elején a 2. félidőben volt 3 olyan helyzetük, lővésük, hogy ha az bemegy akkor annyi nekünk
    viszont, amit az első félidő végén a Rabó kivédett, az benr volt!!!!
    Az egyik pali pont a szögletzászlónál állt vonalban és lehetett látni, hogy belülről üti ki
    Én 10 méterre se álltam a kapu mögött, de onnan csak azt láttam, hogy a kapus a gól vonal mögött van, de, hogy amikor kiütötte hol volt a labda?????

Mi a véleményetek arról, hogy milyen műbalhét csináltak Egerváriék?
    Miért csak 5 percet hosszabbított a bíró, amikor csak Egerváriék miatt állt 5 percig a játék?
    (Aztán a cserék, Földvári, Szűcs, stb-ek sérülése)

Az elsőben a 16-osban szurkoltunk, majd a másodikban az RV drapit átraktuk a 9-sbe.
    A meccsen végre hajtottunk, mint az örültek, ami egyrészt dicséretes, de a védelem ennek itta meg a levét, mert többször szétnyílt. Ennek ellenére azt mondom, hogy meg kellett volna nyerni a meccset, hisz több helyzetünk volt.
    Most tényleg hivatkozhatunk a pechre (Rabóczki két lehetetlen védése, bár Mash szerint az egyik gól volt (hiszek neki), valamint Horváth Peti szerencsétlen pörgetése a gólvonal előtt).
    A lényeg, hogy Győrben ugyanígy játszunk és akkor nyerhetünk ellenük.
    A tüntetés úgy látszik megtette a hatását. Nagyon tetszett a Monsters bevonulása és fanatikus szurkolása a meccs 10. percétől.
    Mi történt a Dunaferr kispadnál? A túloldalról nem sokat láttam. Azt hittem a buzi Juhos lefújja.
    A védelem tényleg rászorul az erősítésre. Hrutka remek húzás lenne, ja meg ingyen van.
    HAJRÁ ZÖLDEK!!
    A lilák meg baszhatják!

Semmi különös nem volt, csak a sztokásos:
    dübörgés a plexin, kiabálás.
    Nem lehet hozzájuk érni, se leköpni őket.
    Az egész egy műbalhé volt!
    Elég volt arra, hogy alendület megtörjön és az MLSZ-nél mószerolni lehessen!
    A töketlen Juhos meg partner volt mindebben.
    Mégegyszer mondom semmi komoly atrocitás nem érte őket, rájátszottak és teátrális mozdulatokkal berohantak a pálya közepére!
    Legelől-a legfürgébb- az a seggfej Egervári volt!
    Ebben a védelemben, talán Keller Józsi sem vallana szégyent és ő is "ingyen" lenne!
    Nem?

Nagy szám volt a sztálinvárosi drukkerhad (?).
    Vezérük egy 100 kilós veresegyházi asszonykórusból importált qrva volt. Lazán túlkiabálta a fiúkat. Micsoda szégyen, Red Alert!
    VAgy lehet, hogy a Molnár anyukája volt? smiley))

Ezen mi is röhögtünk, mert a kispadig elhallatszott valamilyen női hang kiabálása!
    De az nem hittük volna, hogy az 1 nőből jött!
    A cél szentesíti az eszközt!

Hát elolvastam a Nemzeti Sport fantasztikus tudósítását a meccsről.
    Az még hagyján, hogy legalább 2000 nézőt nem látott a tudosító, de hogy amikor a B-közép megtelt a Mocskos Újpest zendült volna fel...

Az úJPESTET legelőször a DUNARÖFF gólja előtti pillanatokban kezdte el szidni a tábor először -de nem utoljára-,amikor kiírták, hogy2:0-ra égnek a lilukák a Debrecenben.
    Még meg is jegyeztük, lehet, hogy Darónerék is a táblát figyelték, meg a táborral énekeltek, s ezért kapták a gólt.
    Másodszor ugyanez történt, amikor kiírták a debreceni meccs végeredményét.
    Ez a két uTE szidalmazás volt! Se több, se kevesebb.(Mármint ami elhallatszott volna a tábortól a kispad környékéig)

Az említett helyzet szerintem is bent volt! Jó lenne, ha a tévében kikockáznák. Az első félidőben a 15-ösben voltam, onnan tökéletesen látszott. A Rabó vagy 1 méterre bent volt a gólvonal mögött, onnan öklözte ki a labdát. Hogy a labda bent volt -e, azt jó lenne tudni...
    Árpi!
    Maradjunk annyiban, hogy jóval többször ment az áléáléáléáléó...
    Egyébként a Juhosnak a gólunk után a szabályok szerint ki kellett volna állítani az Egervárit, mivel az engedély nélkül elhagyta a kispad előtti kijelölt zónát. Vagy ami még jobb lett volna, ha felzavarja a lelátóra...Ő volt azt egyetlen, aki miatt állt a játék, a II-esből senki nem ment be a pályára.

2017.10.26, 14:50
    Budapest, 2000. szeptember 20., szerda (MTI) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 9. forduló, A-csoport:

Ferencváros-Dunaferr 1-1 (0-1)
    Üllői út, 5000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Gera (87.), illetve Tököli (31.)
    sárga lap: Szűcs M. (14.), illetve Tököli (29.), Kiss Gy. (39.), Bagoly (65.)

Ferencváros:
    Németh - Szűcs M. (Kardos, 62.), Dragóner, Crnomarkovics - Földvári, Lipcsei, Gyepes (Csiszár, 51.), Vén (Gera, 72.), Nagy N. - Horváth P., Tóth M.

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss Gy. - Zavadszky (Orosz, 63.), Lengyel, Bagoly, Rósa - Tököli, Nicsenko (Pomper, 46. )

31. perc: Rósa húzott el a bal oldalon, becsapta Szűcs Mihályt, beívelését Tököli 7 m-ről a bal alsó sarokba fejelte (0-1).
    87. perc: Gera Csiszárral kényszerítőzött, a visszakapott labdát átvette, majd 7 m-ről jobbal a jobb sarokba helyezett (1-0). A gól után a ferencvárosi szurkolók egy csoportja a dunaújvárosiak kispadját ütlegelte, és különféle tárgyakkal dobálta, emiatt Juhos átmenetileg félbeszakította a találkozót. Néhány percbe telt, míg az In-Kal Security emberei rendet teremtettek, és folytatódhatott a játék.

A Dunaferr vezető gólját követően futószalagon dolgozta ki a helyzeteket, de mert ezeket kihagyta, törvényszerű volt, hogy a lelkesen, nagy akarással játszó Ferencváros kiegyenlít. Az eredmény igazságosnak mondható.