Győr, 2000. szeptember 9., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 7. forduló, A-csoport:

gólszerzők: Erős (27.), illetve Pomper (79.)
    sárga lap: Károlyi (65.), illetve Tököli (82.)

Győri ETO:
    Posza - Böjte, Győri, Bajusz - Mracskó, Erős (Károlyi 42.), Kiser (Vámosi 55.), Rósa D., Vasas - Nagy L. (Baumgartner 48.), Kenesei

Dunaferr:
    Bita - Éger, Salamon, Kiss Gy. (Kóczián 75.) - Pomper, Lengyel, Zavadszky (Nagy T. 56.), Bagoly, Rósa H. - Tököli, Nicsenko (Orosz, a szünetben)

27. perc: Kenesei a jobbösszekötő helyén betört a 16-oson belülre, középre gurítását Erős 11 m-ről a jobb sarokba lőtte (1-0).
    29. perc: Erős 22 m-es lövését Bita másodszorra védte.
    31. perc: Kenesei szerelte Salamont a dunaújvárosi térfél közepén, kapura tört, nehéz szögből, 10 m-ről leadott lövését Bita lábbal hárította.
    43. perc: Károlyi átívelését Nagy L. 5 m-ről a kapu fölé lőtte.
    50. perc: Jobboldali győri akció után Kenesei vetődve lőtt kapura, Bita bravúrral hárított.
    58. perc: Nagy T. 12 m-es bombáját Posza öklözte a mezőnybe.
    64. perc: Baumgartner 12 m-es lövését Bita nagy vetődéssel ütötte ki a jobb sarok elől.
    79. perc: Pomper 25 m-es lövése a győri kapu közepében kötött ki (1-1).
    86. perc: Tököli középre gurítását Orosz vétette el a győri kapu torkában.

Közepes színvonalú, izgalmas mérkőzésen a több helyzetet elhibázó győriek ellen a második félidőben megérdemelten egyenlített a Dunaferr.