Nyírség-Spartacus FC - Ferencvárosi TC 0 : 1 17:00

Nyíregyháza, 2000. augusztus 19., szombat (tud) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 5. forduló, A-csoport:

Nyírség-Spartacus - Ferencváros 0-1 (0-1)
    sárga lap: Ács (79.), illetve Csiszár (64.), Földvári (68.)

Nyírség-Spartacus:
    Celeszki - Ács, Szatke, Lilik - Turóczi (Nagy, 68.), Kondora, Dican, Karkusz - Fülöp (Bessenyei, 81.), Kulcsár, Csernijenko (Károlyi, 61.)

Ferencváros:
    Vámosi - Dragóner, Cheregi, Crnomarkovic - Csiszár, Kriston, Lipcsei (Gyepes, 81.), Vén (Földvári, 68.), Kardos (Balog, 62.) - Horváth, Tóth

11. perc: Vén jobboldali szabadrúgást ívelt középre és Horváth 10 m-ről a jobb sarokba lőtt (0-1).
    33. perc: Tóth forgolódott a 16-oson belül, majd 10 m-ről a felső lécre lőtt.
    80. perc: Horváth visszagurítását Balog 16 m-ről a jobb kapufára lőtte.

Mezőnyben többet birtokolta a labdát a hazai csapat, a több helyzetet kidolgozó Ferencváros azonban megérdemelten nyert.

2016.01.19, 19:49
    MONSTERS! OLYANOK MINT TÍZ ÉVE: SZUTYKOK!
    Pár mondat annak keletkezéséről:
    Két héttel korábban Kispesten játszottunk, meccs után a keletibe kilátogattak a zöldek (Monsters-Stormy) és míg nem érkeztek rendőrök ki is alakult egy kis ököltusa köztük és elsősorban a Front tagjai között, ezután lett az üzenet amit emlékszem meccs után a kocsival érkező zöldek igyekeztek is számon kérni...