Debreceni VSC - Ferencvárosi TC 3 : 0 17:00

gólszerzők: Bagoly (9.), Siklósi (23.), Bajzát (92.)
    sárga lap: Bagoly (28.), Bernáth (45.), illetve Váczi (16.), Füzi (53.), Nagy (73.)

Debrecen:
    Fekete - Bernáth, Gojan, Vadicska, Szatmári - Dombi, Kovács, Bagoly, Siklósi (Ulveczki, 88.) - Kerekes (Bajzát, 85.), Sabo (Várszegi, 86.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Szűcs M. (Gyepes, 78.), Lakos, Nagy - Halgas (Rob, 24.), Földvári, Crnomarkovic, Vén, Füzi - Váczi (Kovács B., 64.), Horváth

9. perc: Sabo szabadrúgása után Bagoly érkezett és at ötösről a jobb sarokba fejelt (1-0).
    21. perc: Kerekes szépen perdített Sabo elé, aki 10 m-ről lőtt, Szűcs L. bravúrral hárított szögletre.
    23. perc: Kerekes a 16-osról emelt vissza Siklósinak, ő pedig 18 m-ről lőtt a bal sarokba (2-0).
    28. perc: Vén ugratta ki a jobb oldalon Robot, aki 13 m-ről a hosszú sarok mellé lőtt.
    52. perc: Sabo ívelt szabadrúgásból a bal oldalra, Bagoly nem sokkal fejelt mellé.
    68. perc: Sabo 25 m-ről egy szabadrúgást elcsavart a sorfal előtt, Szűcs L. bravúrral hárított szögletre.
    92. perc: Baloldali debreceni szöglet után a ferencvárosi védők nem tudtak felszabadítani, az ötösön Bajzáthoz került a labda, ő estében a bal felső sarokba lőtt (3-0).

A sáros, mély talajon játszott küzdelmes mérkőzésen gyakorlatilag az első félidőben eldöntötte a Debrecen a három pont sorsát. A második félidőben inkább csak kemény küzdelem folyt a pályán, a végén egy szerencsés góllal növelte előnyét a hazai csapat.