Ferencvárosi TC - Dunaferr SE 2 : 2 14:55

gólszerzők: Tóth M. (47., 52.), illetve Molnár (30.), Tököli (85.)
    sárga lap: Csoknay (75.), illetve Éger (12.), Salamon (54.), Tököli (60.), Molnár (77.)

Ferencváros:
    Szűcs - Földvári (Bükszegi, 61.), Lakos, Crnomarkovic, Nagy N. - Bárányos, Csoknay, Vén (Lilik, 72.), Füzi - Horváth P., Tóth M. (Váczi, 78.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss (Kóczián, a szünetben, Nagy T., 56.) - Zavadszky, Lengyel, Ja:kl, Rósa (Komódi, 78.) - Orosz, Tököli

26. perc: Vén a felezővonal tájékáról indította Horváthot, aki két védő díszkíséretében tört be a dunaújvárosi büntetőterületre és 10 m-ről estében leadott lövését Rabóczki csak bravúrral tudta hárítani.
    30. perc: Molnár, a vendégek jobbhátvédje saját térfele közepén szerelt, indította Oroszt, aki átvette, majd sarokkal visszatette a labdát Molnár elé, a védő még Lakost is kicselezte, majd Szűcs mellett a bal sarokba lőtt (0-1).
    35. perc: Horváth szép cselekkel ment el a bal oldalon, beívelését Tóth M. az ötösről a bal sarokra fejelte, ám Rabóczki ismét védett.
    47. perc: Földvári végezhetett el szabadrúgást a jobb oldalon, a kaputól 40 m-re, ívelését Tóth M. a 11-es pontról a jobb sarokra csúsztatta, a labda a kapufáról vágódott a hálóba (1-1).
    52. perc: Bárányos remek ütemben indította a jobbösszekötő helyén Tóth Mihályt, aki lerázta magáról őrzőjét, Kócziánt, majd 8 m-ről, ballal a bal sarokba gurított (2-1).
    58. perc: Vén tovább növelhette volna a Ferncváros előnyét: Tóth Mihálytól kapott nagyszerű labdát, amit 8 m-ről Rabóczkiba lőtt.
    83. perc: Zavadszki beadását Orosz óriási helyzetben 10 m-ről fölé lőtte.
    85. perc: Zavadszki és Molnár kényszerítőzött a jobb oldalon, Molnár átadásába egy védő belelépett, a labda Tököli elé pattant, aki 10 m-ről habozás nélkül a léc alá bombázott (2-2).

Magyar pályán ritkán látható színvonalas és nagy iramú mérkőzésen megérdemelten osztoztak meg a csapatok a pontokon.