Lombard FC Tatabánya - Győri ETO FC 1 : 1 15:00

Lombard FC Tatabánya-Győri ETO FC 1-1 (0-1)

gólszerzők: Kovács A. (58. - 11-esből), illetve Csiszár (43.)
    sárga lap: Hornyák (17.), Mészöly (25.), Szalma (43.), illetve Csiszár (21.), Salagean (72., 88.)

Tatabánya:
    Balogh - Hornyák, Mészöly, Kozma (Tüske, 46.), Szalma - Süveges, Kovács A. (Szoboszlai, 88.), Kiprich (Petres, 67.), Letenyei - Nagy S., Kiss B.

Győr:
    Posza - Bognár, Vámosi, Bajusz, Salagean - Nagy L. (Böjte, 58.), Csiszár, Győri, Rósa - Herczeg (Szarvas, 65.), Vayer

15. perc: Kiprich pontos indításával Letenyei futott el a bal oldalon, de 8 m-es éles szögből leadott lövését Posza szögletre tenyerelte.
    22. perc: Kiss B. jobboldali beadása után Nagy S. 6 m-es fejese a bal kapufát találta telibe.
    39. perc: Vámosi 19 m-es bal sarokra tartó szabadrúgását Balogh bravúrral tolta szögletre.
    43. perc: Nagy L. lesgyanús helyzetben ugratta ki középen Csiszárt, aki 11 m-ről a jobb sarokba vágta a labdát (0-1).
    47. perc: Nagy S. ugratta ki középen Kiss Bélát, aki elől Posza lábbal mentett.
    58. perc: A kitörő Kiprichet Bognár a 16-oson belül buktatta. A megítélt büntetőt Kovács A. a kapu közepébe vágta (1-1).
    68. perc: Nagy S. verekedte magát tisztára 15 m-re a győri kaputól, majd Posza kezébe lőtt.
    79. perc: Kovács A. balról a kapu elé ívelt szabadrúgását Nagy S. 7 m-ről alig valamivel fejelte a bal kapufa mellé.

Meglepően jó iramú változatos mérkőzést láthatott a közönség. A látottak alapján az eredmény igazságosnak mondható.