Debreceni VSC - Győri ETO FC 1 : 0 17:00

2018.03.30, 16:35
    Debrecen, 1999. augusztus 28., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 4. fordulójában:

Debreceni VSC-Győri ETO FC 1-0 (0-0)
    Debrecen, 4000 néző,
    V: Cserna
    gólszerző: Sabo (68. - 11-esből)
    sárga lap: Pető (34.), Bernáth (86.), illetve Kiser (27.), Vasas (68.), Vámosi (83.)

Debrecen:
    Téglási - Bodnár, Gojan, Sándor, Pető - Böőr, Bagoly (Siklósi, 65.), Vadicska, Szatmári (Bernáth, 65.) - Sabo (Bajzát, 88.), Casoltan

Győr:
    Posza - Bognár, Vámosi, Stark, Salagean (Szarvas, 72.) - Baumgartner (Vasas, 46.), Kiser, Győri, Rósa D. - Herczeg, Markovic (Vayer, 46.)

8. perc: Casoltan egy bedobás után jól fordult le védőjéről, majd a kimozduló Posza fölött is átemelte a labdát, a védők azonban felszabadítottak.
    10. perc: Kiser cselezgetett a hazai 16-os előtt, majd lőtt, a középre tartó labdát Téglási hárította.
    34. perc: Vámosi végzett el szabadrúgást 19 m-ről, labdája kevéssel a kapu fölé szállt.
    46. perc: Egy percen belül két hazai találatot érvénytelenített a játékvezető les miatt: előbb Szatmári adott be a baloldalról, a labdát Sabo fejelte Poszát megelőzve a kapuba, majd Pető indítása után Casoltan passzolt Sabohoz, aki a jobb sarokba lőtt.
    58. perc: Győri indította Vayert, aki 16 m-ről lőtt, Téglási a bal sarok előtt megfogta a labdát.
    68. perc: Bernáth és Vasas viaskodott a győri 16-os jobboldalánál, majd a vendégjátékos lerántotta a hazai csereembert, Cserna 11-est ítélt. A büntetőt Sabo a jól mozduló Posza fölött a kapu bal oldalába lőtte (1-0).
    72. perc: Egy előre ívelt labdát Casoltan fejelt Sabohoz, aki átemelte a kifutó Posza fölött, a visszaérkező Vámosi a gólvonalról szabadított fel.

A sokkal több helyzetet kidolgozó Debrecen, a leendő UEFA Kupa-ellenfél Wolfsburg megfigyelői előtt, megérdemelten győzte le keményen, agresszíven játszó ellenfelét.