játékvezető: 3 (1 szavazat)

hangulat: 5 (1 szavazat)

1...5

2018.09.13, 15:08
    Szeged, 1999. augusztus 7., szombat (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 1. fordulójában:

Szeged LC-Győri ETO FC 1-1 (0-1)

Szeged, 13 000 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Faragó (55.), illetve Vasas (10.)
    sárga lap: Major (54.), Jeremejev (63.), Mikler (68.), illetve Bognár (7.), Stark (58.), Herczeg (65.)
    csere: Németh helyett Herczku (a szünetben), Oláh helyett Bencze (65.), Vörös helyett Basics (89.), illetve Baumgartner helyett Erős (a szünetben), Vayer helyett Balla (64.), Erős helyett Szarvas (80.)

Szeged:
    Szulyovszky - Németh, Major, Urbán, Mikler - Popovics, Vörös, Jeremejev - Kenesei, Oláh - Faragó

Győr:
    Posza - Bognár, Vámosi, Stark, Vasas - Rósa, Salagean, Csiszár, Vayer - Baumgartner, Herczeg

7. perc: Sakk-matt volt a győri védelem, Oláhról Faragó elé pattant a labda, aki mintegy 6 m-ről - senkitől sem zavartatva - elügyetlenkedte a helyzetet.
    10. perc: Baloldali szabadrúgáshoz jutott a Győr, Rósa ívelte a hazai kapu elé a labdát, az elalvó szegedi védők közül Vasas szabadon lépett ki és 8 m-ről félmagasan a kapu jobb oldalába lőtt (0-1).
    32. perc: Kenesei gyorsan végezte el a szabadrúgást, jó labdával futtatta Faragót, aki a kifutó Poszába lőtt.
    50. perc: Posza bravúrsorozata mentette meg az ETO kapuját a góltól: előbb Vörös lövését, majd Faragó bombáját ütötte ki a jobb sarokból.
    55. perc: Kenesei középen kiugratta Faragót, aki két védő kíséretében 14 m-ről az elvetődő Posza mellett laposan a kapu jobb oldalába lőtt (1-1).
    79. perc: Jeremejev 17 m-es szabadrúgását Posza a levegőben úszva ütötte szögletre.
    85. perc: Szulyovszky kapustársának bravúrját lekopírozva védte Herczku bombáját.

Az első játékrészben a Győr kontratámadásai mindig veszélyt jelentettek, a szünet után azonban a Szeged lelkes játékával megmentette az egy pontot. A pontosztoszkodás reális.