Győri ETO FC - Vasas Danubius Hotels 0 : 3 19:00

Győri ETO FC - Vasas Danubius Hotels 0-3 (0-2)
    Győr, 10 000 néző, V: Cserna

gólszerzők: Geress (19.), Váczi (24.), Pál (75.)
    sárga lap: Gőgh (39.), illetve Pál (23.), Tóth (38.)
    csere: Gőgh helyett Cseke (46.), Sütöri helyett Szarvas (46.), Fodor helyett Somogyi (56.), illetve Váczi helyett Nyerges (77.)
    jók: Salagean, illetve Mónos, Galaschek, Váczi

Győr:
    Molnár - Korsós, Lakos, Stark - Mracskó, Csató S., Gőgh, Salagean - Fodor, Fehér, Sütöri

Vasas:
    Végh - Mónos, Juhár, Geress, Tóth - Szilveszter, Galaschek, Zombori, Aranyos - Váczi, Pál

Dobogós helyért küzdhetett Győrött az ETO és a vendég Vasas. A hazai csapat kezdett aktívabban. A 3. percben Fodor szöglete után Fehér kicsivel a kapu fölé fejelt. A hazaiak fölényben játszottak, mégis a Vasas dolgozott ki gólhelyzetet. A 18. percben Pál bal oldali átadása után Váczi 10 méterről fölé lőtt. A 19. percben Lakos hibáját követően Mónos ment el a jobb oldalon, majd beadott, s az érkező Geress a hálóba fejelt (0-1). A 24. percben újabb gólt szerzett a Vasas: ezúttal Váczit indították a jobb oldalon, aki egy jó csel után a kapuba emelt (0-2). A 27. percben szépítési lehetőséget hagyott ki a Győr, Csató S. 7 méterről nem tudott a kapuba találni.

A második félidőre kettős cserével próbált javítani helyzetén a Győr. A 47. percben szépítési lehetőség adódott a hazaiak előtt, de Szarvas nem tudott a hálóba találni. Hajtott az ETO, a Vasas támadásai azonban veszélyesebbek voltak és vezetése tudatában higgadtan játszott a piros-kék gárda. Ahogy teltek a percek, a Győr egyre inkább legyengült. A 75. percben Váczi ugratta ki jó ütemben Pált, aki 10 méterről a jobb sarokba gurított (0-3).

Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, a Vasas teljesen megérdemelten nyert.