Helsingborgs IF - Ferencvárosi TC 0 : 1 19:00

1. Helsingborgs IF: 6.523
  2. Focivilág: 8.000

3. avatar: AMiUtunk
    2012.01.20, 22:24
    A hivatalos nézőszám (6.523) a második videón, 1:30 percnél, az eredményjelző táblán látható. http://www.youtube.com/watch?v=IOwlIMz1tAM

4. avatar: ingersheim
    2012.01.20, 19:15
    Vincze Ottó: -Lehetett volna nagyobb, kényelmesebb is a repülő, ami hazahozott bennünket, de hazaértünk, örülünk - ezzel kezdte Vincze Ottó, a Ferencváros középpályása. Az ifjú labdarúgó kedden oroszlánrészt vállalt a Ferencváros győzelméből. A zöld-fehérek UEFA-kupa selejtező első összecsapáson 1-0-ra verték Vincze szabadrúgásgóljával a svéd Helsingborgs IF legénységét.

- Az oroszlánrész túlzás - emlékezett Vincze Ottó - Az első félidőben remekül elkaptuk a fonalat. Edzőink előzetesen tökéletesen föltérképezték a riválist. Az történt, amit terveztek. Még jelentősebb is lehetett volna az előnyünk. A szünetben arról beszélgettünk, hogy akár 2-3 góllal is nyerhetünk. Az az igazság, hogy azt a 2-3 gólt akár már az első 45 percben "berámolhattuk" volna.
    - Fordulás után?
    - Jöttek a svédek derekasan, próbálkoztak, de a védelmünk ügyeskedett. Kiváló csapatmunka eredménye ez az 1-0.
    - Az Üllői úton milyen típusú taktikát alkalmazó ellenfél tűnik majd fel Vincze Ottó szerint?
    - Szerintem 20 percen keresztül várakoznak, és megpróbálnak majd "lekontrázni" bennünket. Ha erre figyelünk, és nem leszünk forrófejűek, akkor váltanak. Elkezdenek ívelgetni. Valami ilyesféle az előzetes tippem. De afelől biztos vagyok, hogy továbblépünk.
    - A sorsolás után azt mondta, a fiatalok most megmutathatják. Ön fiatal is, továbbá meg is mutatta.
    - Az eredmény mindannyiunkat dicsér, azaz nem én egyedül vagyok a mérkőzés hőse. Az igaz, hogy a szabadrúgáshoz letett labdát ritka jól eltaláltam. Talán soha ilyen jól nem sikerül még egyszer. Valami hasonlót lőttem régebben, amikor még a Vasasban futballoztam. Éppen a Ferencváros ellen történt. Az Üllői út amúgy valahogy "fogas kérdés", mert mostanság hamar kapjuk a nézőtéri kritikát. Régebben, amikor a Ferencvárosban játszottam, ez nem így volt. Lehet, hogy túl nagy az elvárás irányunkban...?

5. avatar: pancso