magyarfutball.hu

Újpesti Dózsa SC - Budapesti Honvéd SE 3 : 2 17:00

   
   
Tölts fel te is saját képeket! »
videók
mérkőzés értékelése

Ott voltál a mérkőzésen? Oszd meg benyomásaid, élményeid a meccsről!

 

új hozzászólás

Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!

hozzászólások

  1. avatar: magyarfutball.hu
     
  2. avatar: fgymat
    2013.09.28, 11:06
    Út a döntőig:

    A 64 közé jutásért:

    Bp. Honvéd SE - Pénzügyőr SE 5-0
    Csepel SC - Törekvés SE 5-1
    Volán SC - ÉGSZÖV MEDOSZ 7-2
    Ganz-MÁVAG SE - Postás SE 5-1
    Kossuth KFSE - H. Osztyapenko SE 4-1
    Dunaújvárosi Kohász - Veszprémi Volán SC 4-0
    Zirc-Dudari Bányász - Fehérvárcsurgó 5-1
    Paksi SE - Tordas 4-0
    Videoton SC - H. Steinmetz SE (Pécs) 7-1
    Pécsi VSK - Bólyi MEDOSZ 3-2
    Bajai SK - Sellye 2-0
    Rába ETO - Répcelaki Bányász 3-1
    Vasas SC - Tab 4-0
    Debreceni Universitas SE - Debreceni Volán SC 5-1
    Romhányi Kerámia - Ózdi Kohász SE 2-1
    H. Szabó Lajos SE (Mezőtúr) - Kiskőrös 5-1
    Szegedi EOL AK - Jánoshalma 5-1
    Lehel SC (Jászberény) - Kecskeméti TE 3-0
    Hódgép-Metripond SE - Békéscsabai Agyagipar 3-0
    H. Táncsics SE (Kaposvár) - Mohácsi TE 1-0
    MOTIM TE (Mosonmagyaróvár) - Ácsi Kinizsi 2-0
    Bábolnai SE - Várpalotai Bányász 4-1
    Siklós - Bajai TSz SK 3-1
    MÁV Nagykanizsai TE - Kaposvári Rákóczi 2-1 h.u.
    Pécsi MSC - Barcsi SC 8-3
    Nagykanizsai Olajbányász - Csurgói Spartacus 5-3 h.u.
    Zalaegerszegi TE - Sárvári Kinizsi 2-1
    Keszthelyi Haladás SC - Sabaria SE (Szombathely) 1-0
    Szombathelyi Spartacus Styl - MÁV Dunántúli AC (Győr) 3-1
    Vasvári HSC - H. Katona SE (Zalaegerszeg) 2-1
    Simaság - Petőháza 3-0
    Debreceni Kinizsi - Fehérgyarmat 3-1
    Edelény - Dombrád 3-0
    Kazincbarcikai Vegyész SE - Rakamazi Spartacus 3-0
    Opályi TSZ SK - Hajdúszoboszlói Bocskai 1-0
    Békéscsabai Előre Spartacus – Makói Spartacus Vasas SE 3-2
    Ajkai Aluminium - Mezőfalva 2-0
    Eger SE - Pásztói KSE 3-1
    Dombóvár - Péti MTE 2-0
    Tamási - Szfehérvári MÁV Előre 3-1 h.u.
    Nyíregyházi Vasutas Spartac. - H. Papp J. SE (Miskolc) 1-0 h.u.
    Siófoki Bányász - Komlói Bányász 6-4 h.u.
    Hévízi SK - Bauxitbányász SE (Tapolca) 1-0
    Dorog - Dunavarsány 3-2
    Borsodi Bányász (Sajósztpéter) - Nagybátonyi Bányász 1-0
    Borsodi Volán SC - H. Asztalos SE (Nyírtelek) 1-0 h.u.
    Olefin SC (Leninváros) - Mátranovák 1-0 h.u.
    Váci Izzó MTE - H. Rákóczi SE (Tata) 2-1
    Tisza Új KSK - Gyulai SE 5-4
    Bélapátfalva - Diósgyőri VTK 4-3 h.u.
    Tatabányai Bányász SC - Győr-Szentiváni TSz SK 5-0
    Haladás VSE (Szombathely) - Kapuvári SE 2-1
    Debreceni MVSC - Szolnoki MÁV MTE 2-1
    22. sz. Volán SE - H. Köteles SE 4-2
    BKV Előre SC - Veresegyház 2-1
    Újpesti Dózsa SC - Ráckevei Aranykalász TSZ 4-2 h.u.
    MTK-VM SK - Bag 5-2
    Vasas Ikarus SK - Halásztelek 3-0
    Dány - BVSC 2-1
    Ferencvárosi TC - Hatvani Kinizsi Vasutas SC 5-0
    Szarvasi Főiskola Spartacus - Kecskeméti SC 3-1
    Orosházi MTK - Nagymágocs 5-0
    Heréd - Jászkisér 3-1
    MEDOSZ Erdért - III. ker. TTVE 2-0

    A 32 közé jutásért:

    MOTIM TE (Mosonmagyaróvár) - Simaság 2-1
    Vasvári HSC - Hévízi SK 3-1
    Bábolnai SE - Ganz-MÁVAG SE 2-0
    Zalaegerszegi TE - Zirc-Dudari Bányász 3-0
    Rába ETO - Szomb. Spartacus Styl 1-0
    Keszthelyi haladás SC - Ajkai Bányász 3-1 h.u.
    Haladás VSE (Szombathely) - MÁV Nagykanizsai TE 4-0
    Nagykanizsai Olajbányász - H. Táncsics SE (Kaposvár) 2-0
    Videoton SC - Tamási 1-0
    Siófoki Bányász - Dombóvár 2-1 h.u.
    Bajai SK - Pécsi VSK 1-1 *
    Pécsi MSC - Siklós 4-0
    Dunaújvárosi Kohász SE - Paksi SE 11-0
    Csepel Sc - Dorog 3-2
    Tatabányai Bányász Sc - BKV Előre SC 3-1
    Bp. Honvéd SE - Váci Izzó MTE 2-1 h.u.
    Vasas SC - Vasas Ikarus SK 4-0
    Ferencvárosi TC - MEDOSZ Erdért 4-1
    Újpesti Dózsa SC - Dány 6-3
    Romhányi Kerámia - Eger SE 1-1 *
    22. sz. Volán SE - MTK-VM SK 3-2
    Békéscsabai Előre Spartacus – Tisza Új KSK 5-0
    Szarvasi Főiskola Spartacus - HÓDGÉP-Metripond SK 2-0
    Szegedi EOL AK - Orosházi MTK 3-0 h.u.
    Lehel SC (Jászberény) - Heréd 1-1 *
    H. Szabó L. SE (Mezőtúr) - Debreceni Kinizsi 4-2
    Debreceni Universitas SE - Debreceni MVSC 1-0
    Olefin SC (Leninváros) - Opályi TSZ SK 2-1
    Borsodi Volán SC (Miskolc) - Bélapátfalva 3-1
    Borsodi Bányász (Sajósztpéter)- Nyíregyházi VSSC 2-1
    Kazincbarcikai Vegyész SE - Edelény 4-4 *

    A 16 közé jutásért:

    22. sz. Volán SE - Videoton SC 2-1
    Vasas SC - H. Szabó L. SE (Mezőtúr) 1-0 h.u.
    Haladás VSE (Szombathely) - Vasvári Helyiipar 1-0
    Csepel SC - Borsodi Volán SC (Miskolc) 1-0 h.u.
    Újpesti Dózsa SC - Lehel SC (Jászberény) 3-1 h.u.
    Békéscsabi Előre Spartacus - Olefin SC (Leninváros) 2-1
    Szegedi EOL AK - Borsodi Bány. (Sajósztpéter) 1-1 *
    Tatabányai Bányász - Siófoki Bányász 0-0 *
    Dunaújvárosi Kohász SE - Bajai SK 3-2 h.u.
    Kazincbarcikai Vegyész SE - Romhányi Kerámia 6-1
    Rába ETO - Keszthelyi Haladás SC 3-2 h.u.
    Ferencvárosi TC - Szarvasi Főiskola Spartac. 7-3
    Bp. Honvéd SE - Debreceni Universitas SE 2-1
    Pécsi MSC - Kossuth Katonai FSE 2-0
    Bábolnai SE - MOTIM TE (Mmagyaróvár) 1-0
    Nagykanizsai Olajbányász - Zalaegerszegi TE 3-2 h.u.

    A 8 közé jutásért:

    Tatabányai Bányász SC - Haladás VSE (Szombathely) 1-0
    Pécsi MSC - MOTIM TE (Mmagyaróvár) 3-1
    Vasas SC - Dunaújvárosi Kohász SE 5-2
    Békéscsabai Előre Spartacus - Rába ETO 3-1
    Ferencvárosi TC - 22. sz. Volán SE 5-2
    Újpesti Dózsa SC - Nagykanizsai Olajbányász 2-2 *
    Bp. Honvéd SE - Szegedi EOL AK 2-0
    Csepel SC - Kazincbarcikai Vegyész SE 0-0 *

    Az elődöntőbe jutásért:

    Bp. Honvéd SE - Ferencvárosi TC 2-2 *
    Békéscsabai Előre Spartacus - Vasas SC 1-0
    Újpesti Dózsa SC - Tatabányai Bányász SC 2-2 *
    Csepel SC - Pécsi MSC 3-1

    Elődöntő:

    Bp. Honvéd SE - Csepel SC 4-0
    Újpesti Dózsa SC - Békéscsabai Előre Spart. 6-3 h.u.
     
  3. avatar: bd10
    2013.07.01, 00:05
    16 közé jutásért: Újpest 3-1 Jászberényi Lehel SC, Honvéd 2-1 Debreceni Universitas
    Nyolcaddöntő: Újpest 2-2 Nagykanizsai Olajbányász FC, Honvéd 2-0 SZEOL AK
     
  4. avatar: Giovanni
    2011.06.05, 15:15
    Út a döntőig

    Negyeddöntő

    Békéscsaba - Vasas 1-0
    Csepel - PMSC 3-1
    Újpesti Dózsa - Tatabánya hu. 2-2 tj az Ú. Dózsa tizenegyesekkel.
    Bp, Honvéd - Ferencváros hu. 2-2 tj a Bp. Honvéd tizenegyesekkel.

    Elődöntő

    Bp.Honvéd - Csepel 4-0
    Újpesti Dózsa - Békéscsaba hu. 6-3

     
  5. avatar: magyarfutball.hu
    2009.10.09, 23:16 (szerk.: 2018.01.18, 06:30)
    kép

    kép forrása:
    LABDARÚGÁS 1983 június