Salgótarjáni BTC - Ferencvárosi TC 1 : 1 13:30

1. avatar: tempofradi
    2020.11.03, 09:14 (szerk.: 2020.11.03, 10:11)
    Répás nem kapott sárgát! Lapunk csütörtöki számában sorcsere miatt a Ferencváros—Salgótarján
    NB I-es labdarúgó-mérkőzés tudósításában az jelent meg. hogy Vertig szerezte a gólt, Répás pedig sárga lapot kapott. A góllövő: Répás. A sárga lapos: Vertig!

Népsport, 1972. nov. 17.

2017.12.23, 12:56 (szerk.: 2017.12.23, 12:56)
    A Népsport az összegzőben még Vertignek adja az egyenlítő gólt, de a leírásban már így szerepel:
    (A Képes Sport is Répásnak adja a gólt)
    A 38. percben Branikovits villámgyorsan kiugrott a védők közül, Vertignek nem volt más megoldása mint az, hogy hátulról összeakassza a lábát. Szilvást játékvezető a tarjáni védőnek is felmutatta a sárga lapot.

Az SBTC váratlanul egyenlített a 42. percben. Kajdi a bal oldalon cselezgetett, középre ívelt és Répás a ferencvárosi védők gyűrűjében megszerezte a labdát. Egy csellel tisztára játszotta magát és 16 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 1:1