Diósgyőri MÁVAG - Újpest FC 4 : 2 14:00

2015.05.22, 19:02
    Az első félidő egyenlő erők küzdelmét mutatta, míg a 2. félidőben a lelkesebben játszó DIMÁVAG kerekedett felül és megérdemelten győzött jónevű ellenfele ellen.
    Az 5. percben az ujpesti csapat szerezte meg a vezetést. Szusza Zsengellérhez játszott, aki a vetődő Károlyi mellett megszerezte a vezetést. 0:1. A 10. percben szögletrúgást ért el a diósgyőri csapat, amelyből Csepregi kiegyenlített. 1:1. A 22. percben ugyancsak Csepregi volt a gólszerző. 2:1. Szünet után DIMÁVAG fölénnyel folytatódott a mezőnyjáték. A DIMÁVAG lendületes játékát azonban csak a 32. percben koronázta siker, amikor szép támadás után Csepregi-Turbéki-Telegdi volt a labda útja és az utóbbi azt az ujpestiek hálójába rúgta. 3:1. A 35. percben az Ujpest szépített az eredményen Magyar góljával. 3:2. A végeredményt a 38. percben Suhai állította be. 4:2.